Kontrakt z Michałem Markowskim rozwiązany

5 komentarzy

W dniu dzisiejszym został rozwiązany kontrakt z obrońcą Michałem Markowskim. Umowa została zakończona za porozumieniem stron. W ostatnim czasie, Michał Markowski z powodów osobistych był poza drużyną. Od poniedziałku 14 maja już oficjalnie nie jest graczem Chojniczanki.

28-letni zawodnik po raz pierwszy do Chojnic trafił przed sezonem 2012/13 na wypożyczenie z Zawiszy Bydgoszcz. Tamten sezon zakończył się awansem Chojniczanki do I ligi. Rok później, po epizodach w Zawiszy Bydgoszcz i Radomiaku Radom po raz drugi dołączył do zespołu z Mickiewicza 12. Po udanym sezonie 2014/15, trafił do ekstraklasowej Bruk-Bet Termaliki Nieciecza w której rozegrał 12 spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Przed sezonem 2016/17, Chojniczanka zakontraktowała popularnego „Markosia” po raz trzeci.

Michał Markowski w barwach naszego klubu rozegrał 97 meczów w których zdobył 7 bramek.
W tym sezonie zagrał w 17 meczach w których zdobył 2 bramki.

Michałowi dziękujemy za wkład w historyczne wyniki naszego klubu. Życzymy powodzenia!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

5 Komentarze do “Kontrakt z Michałem Markowskim rozwiązany

  • Największa głupota zarządu.. Najlepszy obrońca Chojniczanki na jesień.. Teraz bez niego widzimy co jest z naszą obroną..Trzeba było dać chłopakowi szanse..Ktoś tu robi błędy..

  • Trzeba było dać mu szansę a na pewno by się odwdzięczył dobrą grą dla Chojniczanki.Ja bym go nie skreślał. Nasza obrona bez niego to jak dziurawy ser szwajcarski…

  • Bardzo dobra decyzja klubu! Kur_stwo trzeba nzawać kur_stwem. Gość miał wszystko. Nie docenił tego i wszystko spieprzył. Młody jest. Jeszcza ma szanse sie wyprostować, ale niech to robi już gdzie indziej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi