Kontrakt z Michałem Markowskim rozwiązany

5 komentarzy

W dniu dzisiejszym został rozwiązany kontrakt z obrońcą Michałem Markowskim. Umowa została zakończona za porozumieniem stron. W ostatnim czasie, Michał Markowski z powodów osobistych był poza drużyną. Od poniedziałku 14 maja już oficjalnie nie jest graczem Chojniczanki.

28-letni zawodnik po raz pierwszy do Chojnic trafił przed sezonem 2012/13 na wypożyczenie z Zawiszy Bydgoszcz. Tamten sezon zakończył się awansem Chojniczanki do I ligi. Rok później, po epizodach w Zawiszy Bydgoszcz i Radomiaku Radom po raz drugi dołączył do zespołu z Mickiewicza 12. Po udanym sezonie 2014/15, trafił do ekstraklasowej Bruk-Bet Termaliki Nieciecza w której rozegrał 12 spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Przed sezonem 2016/17, Chojniczanka zakontraktowała popularnego „Markosia” po raz trzeci.

Michał Markowski w barwach naszego klubu rozegrał 97 meczów w których zdobył 7 bramek.
W tym sezonie zagrał w 17 meczach w których zdobył 2 bramki.

Michałowi dziękujemy za wkład w historyczne wyniki naszego klubu. Życzymy powodzenia!

5 Komentarze do “Kontrakt z Michałem Markowskim rozwiązany

• Największa głupota zarządu.. Najlepszy obrońca Chojniczanki na jesień.. Teraz bez niego widzimy co jest z naszą obroną..Trzeba było dać chłopakowi szanse..Ktoś tu robi błędy..

• Trzeba było dać mu szansę a na pewno by się odwdzięczył dobrą grą dla Chojniczanki.Ja bym go nie skreślał. Nasza obrona bez niego to jak dziurawy ser szwajcarski…

• Bardzo dobra decyzja klubu! Kur_stwo trzeba nzawać kur_stwem. Gość miał wszystko. Nie docenił tego i wszystko spieprzył. Młody jest. Jeszcza ma szanse sie wyprostować, ale niech to robi już gdzie indziej.