2 Komentarze do “Skrót meczu Pogoń Siedlce – Chojniczanka

  • Amatorszczyzna. Pod bramką rywala ,ofensywni grają ” na stojąco „. W obronie również , zawodnicy pilnują miejsca , nie piłki . Kilka dynamicznych wejść ” na piłkę ” wystarczyło Siedlcom do wygrania meczu . Piłki po ” koźle ” pokazują , że zawodnicy nie wiedzą co robić ( ” tracą głowy ” ) .Grali ” na stojąco ” , jak w filmie ” Wystarczy być ” . Znów nie wystarczyło . MKS ! MKS ! MKS !

  • Dziwne że z takimi zawodnikami nie ma ciekawszej i skutecznej gry ? Każdy dobry rzemieślnik zrobi coś lepiej niż uczen ! Tymczasem gra Chojniczanki jest niestety dla Nas wyjątkiem od tej reguły ! To żle wróży na przyszłość . Zrozumiałbym że starsi zawodnicy nie wytrzymają kondycyjnie ale że ” chłopcy ” z innych drużyn zaskakują Ich pomysłowością tego nie da się zrozumieć !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi