Dominik Jończy i Adam Ryczkowski powołani na zgrupowanie kadry U-21

3 komentarze

Trener reprezentacji Polski U-21, Czesław Michniewicz przedstawił kadrę powołanych zawodników na zgrupowanie w Bydgoszczy, które odbywać się będzie w dniach 21-23 maja.

W kadrze znalazło się dwóch graczy Chojniczanki – Dominik Jończy i Adam Ryczkowski. Co prawda to nie pierwsze reprezentacyjne powołania dla tych zawodników, ale na zgrupowaniu kadry prowadzonej przez trenera Czesława Michniewicza pojawią się po raz pierwszy.

Kadra na zgrupowanie:
Adam Ryczkowski (Chojniczanka), Dominik Jończy (Chojniczanka), Marcel Lizak (Girona FC, Hiszpania), Jakub Serafin (Lech Poznań), Kamil Miazek (Leeds United FC, Anglia), Adrian Klimczak (Olimpia Grudziądz), Hubert Adamczyk (Olimpia Grudziądz), Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dawid Błanik (Pogoń Szczecin), Marcin Listkowski (Pogoń Szczecin), Jakub Łabojko (Raków Częstochowa), Adam Radwański (Raków Częstochowa), Wiktor Biedrzycki (Stomil Olsztyn), Artur Siemaszko (Stomil Olsztyn), Kamil Dankowski (Śląsk Wrocław), Konrad Poprawa (Śląsk Wrocław), Daniel Łuczak (Śląsk Wrocław), Robert Janicki (Warta Poznań), Mateusz Spychała (Wigry Suwałki), Mateusz Żyro (Wigry Suwałki), Patryk Klimala (Wigry Suwałki), Jakub Łukowski (Wisła Płock), Sebastian Milewski (Zagłębie Sosnowiec), Dominik Kalinowski (Znicz Pruszków).

Adamowi i Dominikowi gratulujemy i życzymy powodzenia!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

3 Komentarze do “Dominik Jończy i Adam Ryczkowski powołani na zgrupowanie kadry U-21

  • Dzisiaj to są piłkarze Chojniczanki ale mogą nie być jak po sezonie zechcą iść do drużyny , która będzie dla Nich bardziej perspektywiczna . Tacy zawodnicy napewno chcieliby grać wyżej niż w 1.lidze . CHOJNA DO BOJU !jan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi