Junior B1 Chojniczanki w barażach o Centralną Ligę Juniorów!

1 Comment

Zespół Juniora Młodszego B1 Chojniczanki prowadzonego przez trenera Mirosława Czuryło zapewnił sobie grę w barażach o Centralną Ligę Juniorów.

W przedostatniej ligowej kolejce, juniorzy Chojniczanki pokonali na wyjeździe Kaszubię Kościerzyna 3:1 po dwóch golach Stanisława Wędzelewskiego i jednym trafieniu Krystiana Wachowiaka, dzięki czemu już są pewni gry w barażach o CLJ.
Będzie to pierwszy taki mecz w historii naszego klubu.

Zespół prowadzony przez trenera Mirosława Czuryło zdominował rozgrywki w rundzie wiosennej, zdobywając 33 punkty na 36 możliwych do zdobycia punktów. Łącznie w sezonie Żółto-Biało-Czerwoni zgromadzili 53 punkty co plasuje ich na 2 pozycji w tabeli.

TABELA LIGI

Pierwszy barażowy mecz rozegrany zostanie w sobotę 23 czerwca w Chojnicach. Rywalem będzie Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy CWZS Bydgoszcz.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w meczach barażowych!

1 Komentarz do “Junior B1 Chojniczanki w barażach o Centralną Ligę Juniorów!