Kolejne punkty z Siłą Tura!

Skomentuj

Z radością informujemy, że sieć dystrybucji oficjalnego napoju energetycznego Chojniczanki wciąż się rozwija.

Ważnym elementem rozwoju sieci dystrybucyjnej jest przyłączenie się Hurtowni Artykułów Spożywczych Ryduchowscy do projektu. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Lipienicach zajmie się redystrybucją Siły Tura po punktach sprzedaży w regionie.

Warto również podkreślić, że „Żółto-biało-czerwony” energy drink znaleźć można również w najpopularniejszych turystycznych miejscowościach regionu – Charzykowych („Pod Papugami” ul. Turystyczna 1) oraz Swornegaciach („Livio” ul Międzymostowa 1). Siła Tura trafiła również na półki chojnickiego sklepu „Gorzałka” przy ul. Kochanowskiego 1.

Wszystkich zainteresowanych wprowadzeniem do oferty swoich hurtowni, sklepów oraz lokali gastronomicznych napój „Siła Tura” zapraszamy do kontaktu z Mikołajem Szalewskim nr tel. 730-720-497, przedstawicielem regionalnym głównego dystrybutora – Wojciech Zieliński nr tel. 538 477 344 lub hurtowniami El-mar z Tucholi i Ryduchowscy z Lipienic.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi