Przemysław Cecherz nowym trenerem Chojniczanki!

23 komentarze

Zarząd Klubu MKS Chojniczanka 1930 S.A. informuje, że nowym trenerem pierwszego zespołu będzie Przemysław Cecherz. Umowa z nowym szkoleniowcem została podpisana na rok.

Przemysław Cecherz ostatnio prowadził KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, z którym zajmuje 3 miejsce w tabeli 3 Ligi grupy 4. W klubie z Ostrowca Świętokrzyskiego pracował od 19 grudnia 2017 roku i średnia punktów jego zespołu to 2,13 pkt na mecz. Łączny bilans to 15 meczów z których 9. zakończyło się wygraną KSZO, 5. remisami, a 1. porażką.

Wcześniej, nowy trener Chojniczanki prowadził m.in. Widzewa Łódź, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Raków Częstochowa, GKS Tychy czy Kolejarza Stróże. To właśnie w tym ostatnim klubie pracował na zapleczu Ekstraklasy i już po pierwszym sezonie zajmował 4 pozycję w końcowej tabeli, co było wtedy dużym sukcesem klubu ze Stróży.

Witamy w Chojnicach i życzymy powodzenia!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA
fot. Rafał Rusek / PressFocus

23 Komentarze do “Przemysław Cecherz nowym trenerem Chojniczanki!

 • Kolejny Gruszka w Chojnicach smiech na sali niech lepiej zarzad odda sie do dymisi wziasc trenera zeby byl to juz lepszy bylby Szank a te srednie ze dobrze mu szlo gdzie 3 a 1 liga sie nie dziwie ze Brede odszedl a Bartoszek nie chcial woli byc bezrobotny polityka i obsesia Klauzo to jest chore

 • Tylko patrzec jak sie pokoncza urlopy i zaczna odchodzic pilkarze jest to nieuniknione jak to powiedzial Iwan cytuje jezeli Chojniczanka nie awansuje to druzyna sie rozpadnie a skutki tego bedzie widac w niedalekiej przyszlosci

 • Podziękować zarządowi, z góry wiadomo o co chodzi, może przenieśmy Chojniczanka od razu do 3 ligi. Zarząd robi sobie kpiny z kibiców. Oby nie doszło do tego, że trybuny będą puste. Śmiech na sali drużyna, która niby ma walczyć o ekstraklasę będzie miała trenera z III ligi. Porażka

 • Kolejny sezon z nadziejami na awans i szansa dla kolejnego trenera . Jeżeli Chojniczanka zacznie wreszcie grać urozmaiconą , ciekawą , z wypracowywaniem wielu sytuacji bramkowych piłkę , to do trzech razy sztuka … ! Piłka nożna to nie gra w szachy i chociaż nie pozbawiona myślenia to musi być błyskotliwa żeby zaskakiwać drużynę przeciwną . Teraz już wszyscy umieją kopać piłkę ale wygrywają sprytniejsi ! Trzecie miejsce , chociaż najlepsze w historii to ciągle niedosyt dla kibiców , sponsorów , działaczy i Reprezentacyjnej Drużyny z Grodu Tura . Powodzenia i upragnionego awansu !

 • Sami kuźwa znawcy, wszyscy życzą powodzenia nowemu trenerowi. I jak widzę te podpisy postów ,,kibic” to już widzę jak chodzą na mecze. Bo przecież z kadry narodowej np. Łukasz Fabiański pierwszy klub Polonia Słubice, Łukasz Piszczek pierwszy klub LKS Goczałkowice Zdrój, Grzegorz Krychowiak pierwszy klub Orzeł Mrzeżyno, Robert Lewandowski pierwszy klub Varsovia Warszawa, idąc tokiem myślenia tych ,,kibiców znawców” w ogóle nie powinniśmy słyszeć o takich zawodnikach. A ja nie powiem że jestem zadowolony z wyboru tylko życzę powodzenia nowemu szkoleniowcowi a czas pokaże czy była to dobra decyzja czy nie !!! W Legii jak odszedł Romeo Jozak i trenerem został jego asystent Dejan Klafurić to Legia miała spaśc do grupy spadkowej, już po Legii, co ten Mioduski robi itd. A Legia pod wodzą Dejana nie przegrała meczu i zdobyła mistrza. Tak że nie osądzajcie przed sezonem!!!

 • Co takiego wydarzyło się w sobotę gdy poinformowano na istogramie, że Zarząd ma dobre wiadomości dla kibiców – w domyśle, że dogadano się z trenerem Bartoszkiem – a tylko późna pora przeszkodziła w upublicznieniu tej informacji.
  Następnego dnia komunikat, że coś jest nie tak.
  Chyba Zarząd doszedł do wniosku, po wycofaniu się Bartoszka, że nie ma szans na awans (nie będzie miał kto ściągnąć wartościowych zawodników, którym zależałoby na awansie – brak w sztabie P.
  Chrzonowskiego) i koniec marzeń o ekstraklasie.
  Może Zarząd zechce uchylić rombka tajemnicy
  Jacy trenerzy byli brania pod uwagę i z Jacy odmówili pracy z Chojniczanką, że sięgnięto po trenera IV klasy rozgrywkowej?
  Oczywiście życzymy nowemu Trenerowi dobrej pracy z Chojniczanką i udowodnienia, że był to najlepszy wybór.

 • Jestem zaskoczony takim wyborem…myśle ze w pewnym momencie warto postawić jednak na doswiadczenie. Obym się mylił. Chyba ze cele są inne…

 • Co do Bartoszka to on byl zdecydowany na 100% tylko ze prawda jest inna to klub kochany chcial go zrobic w jajo warunki byly dogadane ale przy czytaniu umowy taka mala zmiana zostala wprowadzona i zeby bylo smieszniej to klub tak stworzyl umowe ze trener jej niepodpisal bo jak ktos zgadza sie na warunki a potem cos jeszcze dodaje to sa tego takie skutki to zarzad dol DUPY i niepotrafi sie do tego przyznac a pozniej glupich udaja sami zaprzepascili swoja szanse i wtedy sie dziwic ze reakcja kibicow jest taka a nie inna a co donowego trenera w 3 lidze sie kopie pilke a w 1 trza nia umiec grac patrzac na historie trenera 2 liga. Czeka

 • Trener z wyższej półki ,taki Janas o mało co by spuścił Bytovie z 1 ligi.Dajcie szanse nowemu trenerowi a nie że już na nim psy wieszacie. Jak nie będzie wyników to wiadomo że utraci stołek trenerski.

 • Czy dowiemy się jakie transfery są planowane? kto ewentualnie odchodzi? czas biegnie, a w tej sprawie cisza. Piszcie więcej o planach na nowy sezon, wszyscy sa ciekawi. czekamy na informacje.

 • Jezeli taka sytuacja nie miala miejsca dlaczego siedzicie cicho ze szczegolami kibice maja prawo wiedziec dlaczego Bartoszek woli siedziec w domu skoro byliscie dogadani

 • Może by jednak szanowny zarząd podał kilka informacji np.: kto planuje opuścić zespół, kogo planuje się ewentualnie pozyskać, jaki jest plan przygotowań zespołu do następnej rundy itd. Chyba że sam zarząd nic jeszcze nie wie w powyższych sprawach. To już niestety całkowicie dyskryminowałoby członków zarządu – ale niestety my kibice już się powoli do tego przyzwyczajamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi