ZadajPytanie #1 – Kibice pytają, my odpowiadamy!

4 komentarze

Zadaj Pytanie, czyli kibice pytają, my odpowiadamy!
Pierwszą osobą, która weźmie udział w cyklu, w którym to nasi kibice wcielają się w rolę dziennikarza, a goście odpowiadają na te pytania przed kamerą Chojniczanka TV, będzie wiceprezes Jarosław Klauzo.

Możliwość zadania pytania istnieje poprzez nasz klubowy fanpage na Facebooku TUTAJ. W przyszłym tygodniu nagramy wideo z odpowiedziami na pytania naszych kibiców.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

4 Komentarze do “ZadajPytanie #1 – Kibice pytają, my odpowiadamy!

  • 1.Dlaczego p.Bartoszek nie został trenerem Chojniczanki? 2.Co zadecydowało,że p.Cecherz został trenerem Chojniczanki,a nie ktoś bardziej znany ?

  • Mam podobne pytanie. Kilka dni po wyborze trenera, jest to jednak dla mnie zagadkowa decyzja. Skąd pomysł na trenera Cecherza? na jakich zasadach dokonano tego wyboru? czym zaimponował naszemu zarządowi? czym zaimponuje naszym piłkarzom? czy może być dla nich autorytetem? czy może utrzymać Chojniczankę na podobnym sportowym poziomie?czy może wznieść ja na wyższy?myślę, że mamy już doświadczenia mówiące o tym, że w I lidze trzeba mieć wyczucie i spokój – czy wybrany trener to zagwarantuje? co da nowy trener nowego naszemu klubowi? jaką ma przewagę nad poprzednikiem? proszę tylko nie mówić, że „mamy nadzieję, że….”, gdyż nadzieja kroczy tuż przed upadkiem.
    Proszę też o więcej informacji na temat transferów – kto nas opuści? kto jest przymierzany do MKS?

  • Prosimy o informację z wykazem zawodników i końcową datą kontraktu.
    Dlaczego nie podpisano – postarano się o kontrakt dla Adama Ryczkowskiego ?
    Ponadto pytania j.w.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi