Piotr Kieruzel odchodzi z Chojniczanki

8 komentarzy

Po czterech latach gry w Żółto-Biało-Czerwonych barwach, Piotr Kieruzel opuszcza Chojniczankę. Środkowemu obrońcy wraz z końcem czerwca kończy się kontrakt z naszym klubem i wiadomo już, że nie zostanie przedłużony.

Piotr Kieruzel do Chojniczanki dołączył w lipcu 2014 roku. 29-latek wystąpił w naszych barwach w 107 meczach i zdobył 6 bramek. Przez ten czas rozegrał wiele znakomitych występów i znacznie przyczynił się do osiągania przez nasz klub historycznych wyników.

Swój debiut w Chojniczance zaliczył 3 sierpnia 2014 roku w meczu ligowym z Pogonią Siedlce. Pierwszego gola zdobył miesiąc później, popisując się – tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego – potężnym strzałem z rzutu wolnego (co zresztą było jednym ze znaków firmowych Piotra). Ten gol zapewnił Chojniczance punkt w meczu z Arką w Gdyni. Natomiast po raz ostatni zagrał 18 kwietnia 2018 roku w ligowym starciu z GKS-em Katowice.

 

Chciałbym podziękować kibicom, zarządowi, trenerom, kolegom z szatni oraz z klubu za te cztery lata spędzone w Chojnicach.
To był dla mnie bardzo udany okres sportowy i prywatny. Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tym projekcie i dołożyłem swoją cegiełkę do budowy marki Chojniczanki, zarówno na pułapie sportowym jak i marketingowym. Przychodząc tutaj cztery lata temu, nie spodziewałem się, że będziemy dwa razy pukać do bram Ekstraklasy. Szkoda, że ostatecznie nie udało się wywalczyć awansu, ale każdy kolejny sezon potwierdzał tak naprawdę jak bardzo ten klub się rozwinął. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze niejednokrotnie – mówi Piotr Kieruzel.

Przez te cztery lata pobytu w Chojnicach, Piotr dał się poznać jako pełen profesjonalista i wojownik. Dziękujemy za godne reprezentowanie barw naszego klubu. Mam nadzieję, że zawsze ciepło będzie wspominał pobyt w Chojnicach – mówi wiceprezes Jarosław Klauzo.

Piotr, dziękujemy za grę dla naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

8 Komentarze do “Piotr Kieruzel odchodzi z Chojniczanki

  • i tak sie zaczyna opuszczanie klubu …ile jeszcze bedzie takich co odejdzie ..mysle ze polowa ….po prostu to sie rozsypie teraz …

  • Kero dziękuję za chwile spędzone w Chojnicach . Naprawdę zawsze dałeś chwile pełnej radosci.Nie tylko na boisku .Powodzenia.

  • Szkoda że nie zrobił postępów . Zawodnik z takimi warunkami i strzałem mógłby być podporą dla każdej drużyny . Pozycja stopera jest bardzo odpowiedzialna i jeden ” kiks ” może mieć gorszy wpływ na wynik meczu niż np. trzy zmarnowane okazje przez napastnika . Niestety , mylić się jest rzeczą ludzką . Dzięki za te lepsze wspomnienia z meczów .

  • Byłem na meczu w Gdyni, gdy padła ta piękna bramka! I potem ta cisza na stadionie….GENIALNE! Dzięki za grę! 4 lata to kawałek życia.powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi