Czwarte miejsce żeńskiej drużyny Chojniczanki na Międzynarodowym turnieju w Tucholi

Skomentuj

W miniony weekend żeńska drużyna Chojniczanki wzięła udział w swoim pierwszym turnieju. Nasze zawodniczki zagrały na IX Międzynarodowym Turnieju o Puchar 59. dni Borów Tucholskich podczas którego uplasowały się na czwartej pozycji.

Jestem bardzo dumna z naszego zespołu. Było wszystko – zaangażowanie, wiara i walka do ostatniego gwizdka.
Gratulacje od innych trenerów oddają wszystko to co do tej pory zrobiłyśmy. Wszyscy podziwiali nasz charakter. który budujemy od samego początku. Fundament jest piękny. Wygrałyśmy z drużyną z Francji, zajęłyśmy wyższą pozycję niż Lew Lębork z którym jeszcze parę tygodni temu przegrałyśmy 9:1. Małymi kroczkami idziemy do przodu. Zawody kończymy na wysokim czwartym miejscu. Do medalu trochę zabrakło, ale ambicji zdecydowanie nie brakowało – mówi grająca trenerka, Irmina Kaproń-Ollik.

Wyniki:
Chojniczanka – Start Pruszcz Gdański 1:2
Chojniczanka – C.O.M Bagneux II 6:0
GSS Grodzisk Wielkopolski – Chojniczanka 2:0
Chojniczanka – Tucholanka II Tuchola 6:1
Chojniczanka – Canicuła Bytów 3:0

Chojniczanka – Spójnia Białe Błota 1:1
Chojniczanka – Lew Lębork 1:1
Tucholanka Tuchola – Chojniczanka 0:2

Czołówka klasyfikacji końcowej turnieju:
1. Spójnia Białe Błota
2. Start Pruszcz Gdański
3. GSS Grodzisk Wielkopolski
4. Chojniczanka Chojnice
5. Lew Lębork
6. Tucholanka Tuchola

Skład:
Irmina Kapron-Ollik, Natalia Grunwald, Eliza Wesołowska, Patrycja Wesołowska, Weronika Bloch, Natalia Różycka, Natalia Smolicha, Karolina Majkowska, Michalina Roszyk, Marta Voelzke, Klaudia Potracka, Sandra Ciurlik

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi