Czwarte miejsce żeńskiej drużyny Chojniczanki na Międzynarodowym turnieju w Tucholi

W miniony weekend żeńska drużyna Chojniczanki wzięła udział w swoim pierwszym turnieju. Nasze zawodniczki zagrały na IX Międzynarodowym Turnieju o Puchar 59. dni Borów Tucholskich podczas którego uplasowały się na czwartej pozycji.

Jestem bardzo dumna z naszego zespołu. Było wszystko – zaangażowanie, wiara i walka do ostatniego gwizdka.
Gratulacje od innych trenerów oddają wszystko to co do tej pory zrobiłyśmy. Wszyscy podziwiali nasz charakter. który budujemy od samego początku. Fundament jest piękny. Wygrałyśmy z drużyną z Francji, zajęłyśmy wyższą pozycję niż Lew Lębork z którym jeszcze parę tygodni temu przegrałyśmy 9:1. Małymi kroczkami idziemy do przodu. Zawody kończymy na wysokim czwartym miejscu. Do medalu trochę zabrakło, ale ambicji zdecydowanie nie brakowało – mówi grająca trenerka, Irmina Kaproń-Ollik.

Wyniki:
Chojniczanka – Start Pruszcz Gdański 1:2
Chojniczanka – C.O.M Bagneux II 6:0
GSS Grodzisk Wielkopolski – Chojniczanka 2:0
Chojniczanka – Tucholanka II Tuchola 6:1
Chojniczanka – Canicuła Bytów 3:0

Chojniczanka – Spójnia Białe Błota 1:1
Chojniczanka – Lew Lębork 1:1
Tucholanka Tuchola – Chojniczanka 0:2

Czołówka klasyfikacji końcowej turnieju:
1. Spójnia Białe Błota
2. Start Pruszcz Gdański