Dinamo Bukareszt sparingpartnerem Chojniczanki

W tym tygodniu doszło do zmiany w planach sparingowych Chojniczanki. Zamiast wtorkowego meczu z Jagiellonią Białystok, Żółto-Biało-Czerwoni zagrają z 18-krotnym Mistrzem Rumunii – Dinamo Bukareszt.

Dinamo Bukareszt to zespół, który miniony sezon zakończył na siódmej pozycji w tabeli rumuńskiej ekstraklasy. Trenerem Dinama jest Florin Bratu, były reprezentant kraju. W kadrze zespołu z Bukaresztu nie brakuje także reprezentantów Rumunii. Są to m.in. kapitan drużyny Dan Nistor czy Sergiu Hanca. Jak dotąd jeszcze nigdy nie mierzyliśmy się z zespołem Dinama. Ostatni międzynarodowy sparing, Chojniczanka rozegrała dwa lata temu z Viitorulem Constanta.

Chojniczanka z Dinamem Bukareszt zagra w środę o godzinie 12:00 w Gniewinie.

W związku z tym wtorkowy sparing z Jagiellonią Białystok nie zostanie rozegrany. Bez zmian zostaje za to sobotnia gra kontrolna z Olimpią Grudziądz. Ten mecz zaplanowany został na sobotę o godzinie 11:30 przy Mickiewicza 12 w Chojnicach.