Pasha Kebab Srebrnym Sponsorem Chojniczanki!

Skomentuj

Bardzo miło nam poinformować, że Pasha Kebab został Srebrnym Sponsorem naszego Klubu! Jest to bardzo dobra wiadomość zarówno dla Chojniczanki, jak również dla kibiców “Żółto-biało-czerwonych”, dla których Pasha Kebab przygotował specjalną ofertę!


Nasz nowy sponsor jest firmą gastronomiczną, w której każdy znajdzie przysmak dla siebie. Oprócz podstawowych dań, jakimi są mięso drobiowe lub baranina w bułce, czy też tortilla, Pasha Kebab ma również do zaoferowania ciekawe zestawy obiadowe oraz lunch boxy. Nasz Srebrny Sponsor jest również przygotowany na nocnych głodomorów – Pasha Kebab jest otwarty 24h! Prócz Chojnickiego punktu, usytuowanego przy ul. Nowe Miasto 17, Pasha znajduje się również w Kościerzynie, Pucku oraz Gryfinie.

Tak jak zostało wspomniane na wstępie nasz sponsor przygotował specjalną ofertę dla sympatyków Chojniczanki – każdy kibic, który w dniu meczowym okaże w lokalu bilet z właśnie tego mecz, otrzyma energetyk SIŁA TURA do każdego średniego zestawu!

Cieszymy się, że grono członków Klubu Biznesu, a zarazem grono sponsorów Chojniczanki, nieustannie się powiększa. Zapraszamy wszystkich kibiców Chojniczanki do korzystania z usług Pasha Kebab przy ulicy Nowe Miasto 17 w Chojnicach! Można również zamawiać pod numerem 510 253 892.

Pasha Kebab na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi