Pasha Kebab Srebrnym Sponsorem Chojniczanki!

Bardzo miło nam poinformować, że Pasha Kebab został Srebrnym Sponsorem naszego Klubu! Jest to bardzo dobra wiadomość zarówno dla Chojniczanki, jak również dla kibiców “Żółto-biało-czerwonych”, dla których Pasha Kebab przygotował specjalną ofertę!

Nasz nowy sponsor jest firmą gastronomiczną, w której każdy znajdzie przysmak dla siebie. Oprócz podstawowych dań, jakimi są mięso drobiowe lub baranina w bułce, czy też tortilla, Pasha Kebab ma również do zaoferowania ciekawe zestawy obiadowe oraz lunch boxy. Nasz Srebrny Sponsor jest również przygotowany na nocnych głodomorów – Pasha Kebab jest otwarty 24h! Prócz Chojnickiego punktu, usytuowanego przy ul. Nowe Miasto 17, Pasha znajduje się również w Kościerzynie, Pucku oraz Gryfinie.

Tak jak zostało wspomniane na wstępie nasz sponsor przygotował specjalną ofertę dla sympatyków Chojniczanki – każdy kibic, który w dniu meczowym okaże w lokalu bilet z właśnie tego mecz, otrzyma energetyk SIŁA TURA do każdego średniego zestawu!

Cieszymy się, że grono członków Klubu Biznesu, a zarazem grono sponsorów Chojniczanki, nieustannie się powiększa. Zapraszamy wszystkich kibiców Chojniczanki do korzystania z usług Pasha Kebab przy ulicy Nowe Miasto 17 w Chojnicach! Można również zamawiać pod numerem 510 253 892.

Pasha Kebab na Facebooku