PASCAL wspiera „Żółto-biało-czerwonych”!

Skomentuj

Pragniemy poinformować, że do grona firm wspierających „Żółto-biało-czerwonych” dołączyła grupa PASCAL, która otworzyła w Chojnicach bezpłatną szkołę dla dorosłych.


Grupa PASCAL Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma branży edukacyjnej, działającą na rynku od 2010 roku. Spełnia plany i marzenia osób dorosłych, pomagając im zdobyć zawód i uzyskać zamierzone wykształcenie, a tym samym otwiera im furtkę do dalszego rozwoju.

Już dziś możemy zdradzić, że nowy sponsor przygotował sporo niespodzianek dla kibiców na zbliżający się mecz z Sandecją, który rozpocznie sezon 2018/19. Więcej informacji na ten temat pojawi się wkrótce!

Bezpłatna Szkoła PASCAL w Chojnicach mieści się przy ul. 31 stycznia 28/2.
W Ich ofercie znajduje się: Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Policealna Szkoła Zawodowa a także Policealna Szkoła Medyczna.
Nauka na wszystkich kierunkach jest bezpłatna. Wszelkie materiały wykorzystywane podczas zajęć zapewnia szkoła. Zajęcia odbywają się zazwyczaj w systemie zaocznym (soboty i niedziele co drugi weekend). Taki tryb nauki łatwo można pogodzić z obowiązkami w życiu osobistym.
Dla osób posiadających średnie wykształcenie ( matura nie jest wymagana), szkoła PASCAL proponuje takie kierunki kształcenia, które dadzą absolwentom szanse na znalezienie pracy. Możesz zdobyć zawód:
• Technika Administracji,
• Technika BHP,
• Florysty,
• Technika Usług Kosmetycznych.
Szczególnie jednak warto skorzystać z kierunków medycznych, takich jak:
• Opiekun Medyczny,
• Technik Sterylizacji Medycznej,
• Technik Masażysta
• Asystentka Stomatologiczna,
• Terapeuta Zajęciowy.
W Liceum Ogólnokształcącym nauka trwa 3 lata. Nauka w Szkole Policealnej trwa od roku do dwóch lat w zależności od kierunku. Oczywiście wszystkie kierunki kończą się państwowym egzaminem zawodowym.

Wszystkich Państwa zachęcamy do zapoznania się z ofertą Bezpłatnej Szkoły dla Dorosłych PASCAL.
Aby zapisać się do szkoły należy zgłosić się do sekretariatu przy ul. 31 stycznia 28/2 ze świadectwem ukończenia szkoły.

Rezerwacje miejsca można dokonać poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej www.pascal.edu.pl/chojnice lub bezpośrednio kontaktując się z sekretariatem Szkoły tel. 52 307 07 04.

Rekrutacja trwa! Liczy się kolejność zgłoszeń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi