Sparing nr 3: Dinamo Bukareszt – Chojniczanka 2:5 (0:3)

2 komentarze

Wysoką wygraną odnieśli piłkarze Chojniczanki w swojej trzeciej grze sparingowej w trwającej przerwie przed sezonem 2018/19.

Podopieczni Przemysława Cecherza pokonali siódmą drużynę poprzedniego sezonu rumuńskiej ekstraklasy – Dinamo Bukareszt 5:2. Żółto-Biało-Czerwoni udanie rozpoczęli spotkanie i już w 23 minucie objęli prowadzenie. Autorem trafienia był Serhiy Pylypchuk. Chwilę później Chojniczanka prowadziła już 2:0 po golu Seweryna Michalskiego. Tuż przed przerwą drugim trafieniem popisał się Pylypchuk.
Druga część gry rozpoczęła się równie dobrze co pierwsza, bo w 57 minucie czwartą bramkę dla Chojniczanki zdobył Krzysztof Danielewicz.
W 81 minucie z pierwszego gola mogli się cieszyć rywale, ale chojniczanie odpowiedzili bardzo szybko piatym trafieniem, które padło po niefortunnej interwencji zawodnika Dinama. Tuż przed końcem meczu zespół Dinama zdobył drugą bramkę i ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Chojniczanki 5:2.

Była to pierwsza wygrana Chojniczanki w trakcie letnich przygotowań. Wcześniej, Żółto-Biało-Czerwoni przegrali z Pogonią Szczecin i Lechią Gdańsk. Próba generalna przed inauguracją ligi zaplanowana została na najbliższą sobotę w Chojnicach. Na Stadionie Miejskim przy ulicy Mickiewicza 12, Chojniczanka zmierzy się z Olimpią Grudziądz. To spotkanie rozegrane zostanie o godzinie 11:30.

DINAMO BUKARESZT – CHOJNICZANKA 2:5 (0:3)
0:1 – Serhiy Pylypchuk (23′)
0:2 – Seweryn Michalski (27′)
0:3 – Serhiy Pylypchuk (43′)
0:4 – Krzysztof Danielewicz (57′)
1:4Robert Moldoveanu (81′)
1:5 – gol samobójczy (85′)
2:5Mihai Neicuțescu (89′)

CHOJNICZANKA: Radosław Janukiewicz – Deleu, Seweryn Michalski, Hubert Wołąkiewicz, Przemysław Pietruszka – Tomasz Foszmańczyk, Paweł Zawistowski, Oskar Paprzycki, Wojciech Trochim, Serhiy Pylypchuk – Janusz Surdykowski.
W drugiej połowie grali także: Grzegorz Wnuk – Tomasz Boczek, Jacek Podgórski, Dawid Kamiński, Tomasz Mikołajczak, Kacper Szymankiewicz, Krzysztof Danielewicz, Damian Ślesicki, Emil Drozdowicz, Karol Gardzielewicz, Krzysztof Korczyc

DINAMO BUKARESZT (skład wyjściowy): Mihai Eșanu – Denis Ciobotariu, Marco Ehmman, Constantin Dima, Vlad Olteanu – Ionuț Șerban, Alin Dudea, Andrei Tîrcoveanu – Ivan Pešić, Mihai Neicuțescu, Robert Moldoveanu.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

2 Komentarze do “Sparing nr 3: Dinamo Bukareszt – Chojniczanka 2:5 (0:3)

  • „Narazie wszystko przebiega zgodnie z planem ” ( P. Cecherz ). Dobra robota i oby tak dalej . Miejmy nadzieję , że powstaje Zespół o jaki nam chodzi . Kiedyś w drużynie był ” patriotyzm lokalny ” .To było zrozumiałe bo grali tylko zawodnicy z naszego regionu . Dzisiaj , chociaż są w drużynie zawodnicy o wyższym poziomie wyszkolenia , muszą jeszcze poczuć taką ” więż ” z Chojnicami żeby była w Nich duma , że nas reprezentują ! Jeżeli uda się to osiągnąć i będzie dobra ” atmosfera ” w szatni i na boisku to czekamy na SUKCES . ALLELUJA I DO PRZODU !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi