Karol Gardzielewicz nowym zawodnikiem Chojniczanki

2 komentarze

Karol Gardzielewicz został oficjalnie nowym zawodnikiem Chojniczanki. 19-latek został wypożyczony do naszego klubu do końca sezonu z Miedzi Legnica.

Gardzielewicz, podobnie jak Dawid Kamiński w ostatnim czasie cały czas pracował z pierwszym zespołem Chojniczanki i zagrał w sparingach z Dinamem Bukareszt i Olimpią Grudziądz. W tym ostatnim, zanotował asystę przy trafieniu Emila Drozdowicza na 5:1.

Nowy zawodnik naszego klubu posiada status młodzieżowca. Jego nominalną boiskową pozycją jest środek pomocy, ale może zagrać także jako skrzydłowy. Przez ostatnie dwa lata był zawodnikiem Miedzi Legnica, w której zadebiutował w rozgrywkach 1 Ligi. Na pierwszoligowych boiskach zagrał w trzech meczach. Gardzielewicz głównie grał w trzecioligowych rezerwach Miedzi w których zdobył łącznie pięć bramek oraz Centralnej Lidze Juniorów w której przez dwa lata zdobył 5 bramek. Przed przyjściem do Legnicy, był graczem trzecioligowego Piasta Karnin.

Witamy w Chojniczance!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

2 Komentarze do “Karol Gardzielewicz nowym zawodnikiem Chojniczanki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi