Access Point Srebrnym Sponsorem naszego Klubu!

Skomentuj

W gronie firm, które wspierają “Żółto-biało-czerwonych” witamy Access Point! Nasz nowy sponsor zajmuje się serwisem oraz sprzedażą komputerów. Dodatkowo firma przygotowała również specjalną ofertę dla kibiców Chojniczanki!

Access Point jest to nowo otwarty sklep, którego lokalizacja znajduje się w Starym Spichlerzu przy ul. Młyńskiej 15 w Chojnicach. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników usługi świadczone przez firmę są na bardzo wysokim poziomie. Do pełnego zakresu usług naszego nowego sponsora należy:
– sprzedaż nowego sprzętu komputerowego, laptopów, tabletów i akcesoriów,
– sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek,
– serwis sprzętu komputerowego,
– odzyskiwanie danych z komputerów i telefonów.

Access Point dysponuje również największym w regionie wyborem komputerów oraz laptopów poleasingowych dostępny „od ręki”.

Zapraszamy wszystkich kibiców naszego klubu do korzystania z usług naszego Srebrnego Sponsora. Zachęcamy również do odwiedzania jego oficjalnego profilu na facebook’u, na którym czekają na Państwa konkursy z ciekawymi nagrodami – https://www.facebook.com/Access-Point-393444764488992/.

Dodatkowo, jak już wspominaliśmy, firma przygotowała specjalną ofertę zniżkową dla osób posiadających karnet na mecze Chojniczanki! Po szczegóły zapraszamy do kontaktu w sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi