ArtSky nowym partnerem Chojniczanki!

Skomentuj

Bardzo miło nam poinformować, że nasz klub nawiązał współpracę z nowym partnerem – ArtSky! Firma ta zajmuje się profesjonalnym filmowaniem oraz robieniem zdjęć z drona. Dzięki temu nasz klub będzie mógł postawić kolejny krok w rozwoju.


ArtSky jest firmą, która powstała z pasji do filmowania oraz fotografii. Dzięki jakości wykonanych przez siebie prac ArtSky w bardzo krótkim czasie zaistniał w naszym regionie. Jeden z materiałów video nasz nowy partner nagrał przy okazji spotkania organizowanego przez Klub Biznesu Chojniczanki. Filmik znajduje się pod tym adresem: https://www.youtube.com/watch?v=VrGnyk9bz-A&t=87s.

Oprócz Chojniczanki z usług ArtSky skorzystało już wiele innych firm i instytucji. Całość prac znajduje się na oficjalnym profilu na youtube: https://www.youtube.com/channel/UC2TAyy7jJPe87bpzwBk3XNQ.

W ofercie naszego nowego partnera znajduje się przede wszystkim nagrywanie oraz fotografowanie z drona. We flocie firma posiada drony Dji Phantom 4 Pro oraz Dji Phantom 3 Pro. Tym, co jeszcze wyróżnia ArtSky to stabilizowane ujęcia w ruchu, kamery sportowe do zadań ekstremalnych, aktualny podgląd, panoramy 360, Live streaming do mediów społecznościowych, czy też nagrywanie w rozdzielczościach 4K. Dodatkowo firma oferuje montaż tych ujęć przy pomocy profesjonalnych programów i zabiegów.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony internetowej naszego partnera – www.art-sky.pl oraz jego oficjalnego profilu na FB https://www.facebook.com/ArtSky-693970224135182/. Zachęcamy również do śledzenia mediów społecznościowych Chojniczanki, na których już za chwile będą pojawiać się kolejne materiały filmowe o klubie nagrane przez ArtSky!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi