2 mecze za 22 zł! Promocja na mecze z Puszczą i Odrą

Od piątku 10 sierpnia rusza promocja obejmująca dwa najbliższe domowe mecze Chojniczanki.

W Strefie Kibica mamy przygotowany dla naszych fanów specjalny pakiet*, w którym to bilet normalny na mecze z Puszczą Niepołomice i Odrą Opole kosztuje łącznie 22 zł (*jeden bilet normalny na mecz z Puszczą + jeden bilet normalny na mecz z Odrą).
Cena biletu ulgowego na te dwa spotkania to łącznie 17 zł.
Dla kibiców, którzy zakupią bilet na mecz z Puszczą i Odrą przewidzieliśmy także 15% zniżki na odzież klubową (kolekcje własne + adidas).

Bilety w promocyjnej cenie można nabyć wyłącznie w naszym sklepie w Domu Towarowym Libera. Ceny promocyjne nie obowiązują przy sprzedaży internetowej czy w innych punktach dystrybucyjnych. Akcja 2 mecze za 22 zł potrwa do końca czwartku 16 sierpnia.

Mecz Chojniczanka – Puszcza Niepołomice rozegrany zostanie w piątek 17 sierpnia o godzinie 20:00, a mecz z Odrą w środę 22 sierpnia także o godzinie 20:00.

Godziny otwarcia Strefy Kibica:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 13:30