Paweł Malec sędzią meczu z GKS-em Jastrzębie

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 4. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu GKS Jastrzębie – Chojniczanka będzie Paweł Malec z Łodzi.

Sędzia Malec prowadził trzy mecze Chojniczanki. Ostatni z nich rozgrywany był 5 lat temu w Krakowie, gdzie zagraliśmy z Puszczą Niepołomice. Tamto spotkanie zakończyło się wygraną Chojniczanki 2:1. Wcześniej sędzia Malec prowadził także dwa mecze w II lidze – z Turem Turek (wygrana) i Nielbą Wągrowiec (porażka).

Paweł Malec w sezonie 2018/19 sędziował w jednym meczu Fortuna 1 Ligi w którym pokazał 8 żółtych kartek, 1 czerwoną kartkę i podyktował 1 rzut karny (mecz GKS Tychy – Chrobry Głogów w 2. kolejce).

fot. Krzysztof Porębski / PressFocus