Legia Warszawa rywalem Chojniczanki w 1/32 finału Pucharu Polski

2 komentarze

Na Stadionie PGE Narodowy wylosowano pary 1/32 finału Pucharu Polski. Chojniczanka w tej rundzie zmierzy się z broniącą tytułu Legią Warszawa.

Będzie to trzeci oficjalny mecz tych zespołów w historii. Dotychczas z Legią zagraliśmy w 1/4 finału Pucharu Polski sezonu 2015/16. Pierwszy mecz w Chojnicach zakończył się wygraną Legii 2:1, a w Warszawie padł wynik 4:1 dla gospodarzy.

Mecze 1/32 finału Pucharu Polski zaplanowane są na 26 września. Wszelkie szczegóły dotyczące tego spotkania będziemy podawać na bieżąco.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

2 Komentarze do “Legia Warszawa rywalem Chojniczanki w 1/32 finału Pucharu Polski

  • Gdyby dobrze ” poszło ” Chojniczanka ma historyczną szansę wyeliminowania słabej Legii ! Co prawda za 6 tygodni to może już być inna Legia ? Miejmy jednak nadzieję , że i Chojniczanka zacznie grać piłkę na POZIOMIE , za który nie będziemy się wstydzili . MKS , MKS , MKS .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi