Ruszyła otwarta sprzedaż biletów na mecz z Legią Warszawa

2 komentarze

W poniedziałek 10 września ruszyła otwarta sprzedaż wejściówek na mecz 1/32 finału Pucharu Polski: Chojniczanka – Legia Warszawa.

Jeszcze raz chcemy przeprosić za utrudnienia jakie spotkały kibiców w poniedziałek rano oraz po godzinie 16:00 w związku z awarią zasilania serwerowni. Usterka została już usunięta i mamy nadzieję, że dalsza sprzedaż wejściówek będzie przebiegała bez takich sytuacji, które są niezależne od nas. Mimo utrudnień, przez cały poniedziałek sprzedaliśmy ponad 500 biletów na to pucharowe starcie. Dodając do tego sprzedaż z ubiegłego tygodnia dla karnetowiczów, daje to już sumę ponad 1000 uprawnionych kibiców do wejścia na mecz z Legią. W związku z tak dużym zainteresowaniem, w naszym sklepie w Domu Towarowym Libera uruchomiona została druga kasa biletowa.

Dystrybucja wejściówek prowadzona jest w Strefie Kibica Chojniczanki znajdującej się na II piętrze w Domu Towarowym Libera (Stary Rynek 9), a od środy 12 września także w punktach dystrybucyjnych KupBilet (które są dostępne m.in. w Kościerzynie, Szczecinku, Pile, Starogardzie Gdańskim, Tczewie, Bydgoszczy czy Gdańsku) oraz w internecie za pośrednictwem strony kupbilet.pl

Godziny otwarcia Strefy Kibica:
Dni robocze: 10:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 13:30

Ceny biletów wynoszą 35 zł (bez podziału na bilety normalne i ulgowe – dotyczy także dzieci poniżej 7 roku życia).
Natomiast dla posiadaczy ważnego karnetu na mecze Chojniczanki cena biletu wynosi 25 zł.
W dniu meczu koszt biletu na starą trybunę (w przypadku gdy będą jeszcze wolne miejsca na tej trybunie) będzie wynosić 50 zł.

Członkowie klubu MKS Chojniczanka 1930 S.A. (trenerzy, zawodnicy oraz pracownicy klubu) mogą zakupić bilet w cenie 25 zł.
W tej cenie wejściówkę nabyć może także najbliższa rodzina zawodnika (rodzice, rodzeństwo) oraz członkowie Sekcji Seniora. Przypominamy, że wstęp na mecz dla osób poniżej 13. roku życia możliwy jest jedynie pod nadzorem pełnoletniego opiekuna.

Pojemność stadionu na mecz z Legią zostanie zwiększona poprzez dostawienie dodatkowej trybuny za bramką od strony budynku klubowego, podobnie jak miało to miejsce na wcześniejszych pucharowych starciach z Legią i Wisłą. Kibice zainteresowani miejscami na dostawianej trybunie będą mogli kupować bilety od poniedziałku 17 września. Koszt wejściówki na dodatkową trybunę będzie wynosił 60 zł.

Istnieje także możliwość zakupienia biletu VIP (wejściówka na mecz, catering). Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Przemysławem Gliszczyńskim (508 102 696) lub z sekretariatem klubu (52 397 50 51). Bilety VIP nie są sprzedawane w Strefie Kibica.

Przypominamy, że spotkanie nie będzie transmitowane w telewizji w związku z czym jedyną możliwością, by obejrzeć starcie Chojniczanki z Legią jest osobista wizyta przy Mickiewicza 12. Do zakupu biletu nie jest potrzebna Karta Kibica. Należy jednak posiadać ważny dokument tożsamości z numerem PESEL (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja szkolna).

Wszelkie informacje odnośnie dystrybucji wejściówek na mecz z Legią pod numerem telefonu 664 935 869 oraz adresem e-mail: bilet@mkschojniczanka.pl

2 Komentarze do “Ruszyła otwarta sprzedaż biletów na mecz z Legią Warszawa

• dziekuje -za te pieniadze i ogladanie kopaniny mam cos innego w to miejsce -niektorzy ludzie maja te pieniadze na przezycie na pewien okres

• Panie Jarku, nikt Pana nie zmusza do kupna biletu,a tym bardziej pojscia na mecz.
    Moze Pan np. ogladac film w telewizji i popijac piwo!
    Takim kibicom Chojniczanki dziekujemy i nie rozumiem jak Pan sie znalazl na tej stronie i wypowiada.
    Pozdrowienia dla normalnych kibicow Chojny!