Puchar Polski: ruszyła sprzedaż na dodatkową trybunę

Skomentuj

W związku z ogromnym zainteresowaniem spotkaniem z Legią Warszawa i co za tym idzie kończącymi się miejscami na trybunie głównej, już w czwartek 13 września uruchomiliśmy sprzedaż biletów na dodatkową trybunę, która zostanie zainstalowana na „Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930” specjalnie na mecz 1/32 finału Pucharu Polski z Legią Warszawa. Dostawiana trybuna pomieści 1000 widzów.

Trybuna usytuowana będzie za bramką znajdującą się po stronie budynku klubowego, podobnie jak miało to miejsce na meczu z Legią Warszawa w 2015 roku i rok później z Wisłą Kraków. Chcąc zapewnić kibicom możliwie najlepsze warunki do oglądania meczu z tej perspektywy, pierwszy rząd zostanie umiejscowiony dokładnie półtora metra nad ziemią. Dodatkowo trybuna jest znacznie bliżej płyty boiska niż trybuna główna.

Cena wejściówki na dodatkową trybunę wynosi 60 . Bilety nabywać można w Strefie Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera w trakcie trwania przedsprzedaży (dni robocze: 10:00 – 17:00 oraz w soboty od 10:00 do 13:30), a także na stronie kupbilet.pl po kilknięciu w różowe półkole za bramką po lewej stronie.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi