Sebastian Tarnowski sędzią meczu ze Stomilem Olsztyn

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 10. kolejki Fortuna 1 Ligi. Mecz Chojniczanka – Stomil Olsztyn poprowadzi Sebastian Tarnowski z Wrocławia.

Dla Sebastiana Tarnowskiego będzie to siódmy mecz z udziałem Chojniczanki jaki będzie miał okazję sędziować. Ostatni z nich rozgrywany był cztery lata temu w Świnoujściu, gdzie Chojniczanka przegrała z miejscową Flotą 2:1. Ogólny bilans spotkań Chojniczanki w meczach, który głównym arbitrem był Sebastian Tarnowski to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki.

Bilans głównego arbitra sobotniego spotkania w sezonie 2018/19 to 4 mecze Fortuna 1 Ligi w których pokazał 21 żółtych kartek, 1 czerwoną kartkę i podyktował 1 rzut karny.