Informator meczowy: Chojniczanka — Stomil Olsztyn

Już w tę niedzielę 17 marca o godzinie 17:00 Chojniczanka rozegra drugi domowy mecz w rundzie wiosennej. Poniżej przedstawiamy wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego spotkania.

Chojniczanka – Stal Stalowa Wola

Mecz odbędzie się 17 marca o godzinie 17:00, na stadionie przy Mickiewicza 12. Będzie to nasz drugi domowy mecz w rundzie wiosennej w sezonie 2023/2024.

SPRZEDAŻ BILETÓW

• Strefa Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera
  • Kasa nr 1 i nr 2 przed głównym wejściem na stadion – od 15:00. Możliwość płacenia kartą

Jeżeli ktoś kupuje bilet po raz pierwszy zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 r. (Dz. U nr 62, poz. 504) z późniejszymi nowelizacjami, zakres potrzebnych danych do zakupu biletu to: imię, nazwisko oraz numer PESEL. Bez podania tych danych zakup wejściówki na spotkanie nie będzie możliwe.

Na stadionie znajduje się również sektor dla kibiców niepełnosprawnych i znajduje się on nad sektorem A3 i A2 w specjalnie wydzielonej strefie. Obok tych miejsc przygotowane są również miejsca dla opiekunów.
ROZKŁAD DOSTĘPNYCH SEKTORÓW NA STADIONIE

CENNIK

Przypominamy, że ceny biletów w przedsprzedaży są inne niż w dniu meczu. W sprzedaży są również pakiety grupowe.

BILET ULGOWY PRZYSŁUGUJE

• kobietom;
• uczniom szkół do 18 roku życia;
• seniorom powyżej 65 roku życia

BILET BEZPŁATNY PRZYSŁUGUJE

• aktualnym zawodnikom klubu za okazaniem ważnej legitymacji klubowej (tylko w Strefie Kibica)
• dzieciom do lat 7 (pod opieką osoby dorosłej, która zakupiła bilet – konieczny odbiór „zerowego” biletu przed meczem!)

WEJŚCIE NA STADION

Wejście na obiekt będzie możliwe od godziny 15:00 i będzie odbywać się bramą główną od strony parkingu przy ulicy Mickiewicza. W celu usprawnienia wejścia prosimy mieć ze sobą ważny dokument tożsamości wraz ze zdjęciem, który ułatwi weryfikację tożsamości.

PARKING

Do dyspozycji kibiców będę dostępne parkingi przy ulicy Mickiewicza (obok stadionu) oraz miejsca postojowe Plac Emstedtten, przy ulicy Nowe Miasto czy przy Parku 1000-lecia.

PUNKT GADŻETOWY

Podczas meczu będzie można zakupić gadżety i pamiątki związane z naszym klubem na specjalnie przygotowanym stoisku sprzedażowym. Ze względu na obostrzenia oraz zasady bezpieczeństwa, nie będzie możliwości zakupienia żadnych szklanych produktów / pamiątek.

PUNKTY GASTRONOMICZNE

W czasie spotkania na stadionie będzie dostępny punkt gastronomiczny dla kibiców, który będzie zlokalizowany po prawej stronie od wejścia głównego na stadion. Przypominamy, że na teren obiektu nie można wnosić żadnych szklanych opakowań.

KONTAKT

W razie pytań, wątpliwości lub problemów związanych z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:

Tel: 664-935-869 lub poprzez e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl