Oficjalne piwo MKS Chojniczanka 1930 dostępne w sklepach!

09.10.2018 (aktualizacja 20.10.2018)r.

Śpieszymy do was z pierwszą informacją odnośnie punktów, na których półki trafiło piwo „Siła Tura”!

Pierwsze dni dystrybucji nowego produktu marki „Siła Tura” za nami i możemy przedstawić już pierwszą listę sklepów i marketów, w których znajdziecie żółto-biało-czerwone piwo.

W Chojnicach piwo „Siła Tura” jest już na półkach między innymi naszych partnerów – sklepu „Gabi” (ul. Sportowa 1a) oraz sklepu monopolowego „Źródełko” (ul. Dworcowa 26/6). Oprócz tego produkt znaleźć można również w poniższych punktach:

-ABC – ul. Tucholska 8;

-„Promil” – pl. św. Jerzego 4;

-Pizzeria „Laguna – ul. Gdańska 3;

-„Livio” – ul. Młodzieżowa 1b;

-„U Kostka” – ul. Podgórna 16;

-Sklep cukierniczo-spożywczy – ul. Mickiewicza 13;

-ABC – ul. Jabłoniowa 41;

Piwo „Siła Tura” można już również zakupić w kilku sklepach w okolicznych miejscowościach. W Brusach znajdziecie w markecie Delikatesy Centrum przy placu Jana Pawła II 2. Kibice z Karsina i okolic znajdą „Siłę Tura” na półkach marketu Livio pod adresem Długa 31a. W Krojantach żółto-biało-czerwone piwo dostępne jest w sklepie spożywczym przy ulicy Dworcowej 2. Natomiast w Igłach w sklepie spożywczo-przemysłowym pod adresem Igły 15.