Przemysław Cecherz nie jest już trenerem Chojniczanki

Skomentuj

Zarząd Klubu MKS „Chojniczanka 1930” S.A. informuje, że Przemysław Cecherz nie jest już trenerem Chojniczanki.

Przemysław Cecherz objął stanowisko trenera Chojniczanki w czerwcu bieżącego roku, kiedy zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Brede. Oficjalny debiut Przemysława Cecherza na ławce Chojniczanki miał miejsce 20 lipca podczas meczu z Sandecją Nowy Sącz, który zakończył się remisem 3:3. Trener Przemysław Cecherz poprowadził Chojniczankę w 14 meczach (13 ligowych i 1 pucharowy). Bilans to 5 zwycięstw, 6 remisów i 2 porażki. Bilans bramkowy w tych spotkaniach to 21 bramek strzelonych i 18 straconych.

Trenerowi Przemysławowi Cecherzowi dziękujemy za pracę jaką wykonał przy Mickiewicza 12 i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi