Paweł Pskit sędzią meczu z Bytovią Bytów

Skomentuj

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 14. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Bytovia Bytów będzie Paweł Pskit z Łodzi.

Dla sędziego Pskita będzie to dziewiąty mecz Chojniczanki, który poprowadzi. 2 zwycięstwa, 3 remisy, 3 porażki – taki jest bilans spotkań żółto-biało-czerwonych sędziowanych przez głównego arbitra sobotniego starcia. Ostatni mecz z udziałem Chojniczanki, który prowadził sędzia Pskit to mecz Chojniczanka – GKS Katowice z rundy jesiennej trwającego sezonu. Tamto spotkanie zakończyło się wygraną Chojniczanki 2:1, a czerwone kartki ujrzeli wtedy Oskar Paprzycki i Bartłomiej Poczobut.

Bilans Pawła Pskita w sezonie 2018/19 to 7 meczów Fortuna 1 Ligi. Łącznie pokazał w nich 32 żółte kartki, 2 czerwone kartki i podyktował 1 jedenastkę.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi