Następne sklepy i lokale z Siłą Tura!

Spieszymy do was z najświeższymi informacjami odnośnie punktów, w których znaleźć możecie oficjalne piwo naszego klubu – „SIŁA TURA”!

Wcześniejsze wiadomości o sklepach i lokalach pojawiały się już na naszej stronie internetowej i znajdziecie je:
TUTAJ , TUTAJ oraz TUTAJ

Kolejne dni dystrybucji „Żółto-biało-czerwonego” piwa przyniosły dalszy rozwój sieci sklepów i lokali, na których półkach pojawiły się butelki z „SIŁĄ TURA”.

W Chojnicach oficjalne piwo naszego klubu pojawiło się w następujących miejscach:
– Pizzeria „Fabryka” (ul. Mickiewicza 12A),
– Sklep alkoholowy „Drinks” (ul. Ceynowy 13a),
– Sklep alkoholowy „Drinks” (ul. Człuchowska 52a),
– Stacja paliw PKS Chojnice (ul. Drzymały 10),
– Dom Handlowy „Resler” (ul. Młyńska 7),
– P.H.U. „Radkowiak” (ul. Gdańska 41).

„Żółto-biało-czerwone” piwo znaleźć można już również w Don Pablo „Ostre Noże” w Brusach (ul. 2 Lutego 18). „SIŁA TURA” zagościła także na półkach sklepów „U Basi” w Kiedrowicach oraz „Kowal” w Czarnej Wodzie.

Wszystkich zainteresowanych wprowadzeniem do oferty swoich sklepów oraz lokali gastronomicznych produktów marki „Siła Tura” zapraszamy do kontaktu z hurtownią El-Mar, która zajmuje się dystrybucją.
Tel. 52 358 48 90 lub 52 336 31 00