Raport statystyczny: GKS Tychy – Chojniczanka

1 Comment

Raport statystyczny z meczu GKS Tychy – Chojniczanka (źródło danych: InStat).

GKS TYCHY – CHOJNICZANKA 0:1 (0:0)
Posiadanie piłki: 59% – 41%
Podania: 396 (77% celnych) – 306 (75% celnych)
najwięcej w Chojniczance: Paweł Zawistowski (43 podania – 74% celnych)
Podania kluczowe: 7 – 5
najwięcej w Chojniczance: Damian Piotrowski (2 podania kluczowe – 50% celnych)
Strzały: 14 – 9
najwięcej w Chojniczance: Damian Piotrowski (3 strzały – 33% celnych)
Strzały celne: 5 – 3
najwięcej w Chojniczance: Jacek Podgórski, Tomasz Boczek, Damian Piotrowski (po 1 strzale celnym)
Rzuty rożne: 10 – 6
Rzuty wolne: 6 – 3
Kontrataki: 15 – 14
Faule: 12 – 25
najwięcej w Chojniczance: Przemysław Pietruszka (4 faule)
najczęściej faulowany w Chojniczance: Janusz Surdykowski i Tomasz Boczek (po 3 razy)
Pojedynki: 189 (55% wygranych) – 189 (45% wygranych)
najwięcej w Chojniczance: Janusz Surdykowski (31 pojedynków – 45% wygranych)
Pojedynki w powietrzu: 69 (39% wygranych) – 69 (61% wygranych)
najwięcej w Chojniczance: Janusz Surdykowski (18 pojedynków – 44% wygranych)
Odbiory: 27 – 34
najwięcej w Chojniczance: Paweł Zawistowski (8 odbiorów)
Zwody: 28 (68% udanych) – 15 (13% udanych)
najwięcej w Chojniczance: Damian Piotrowski (6 dryblingów 1 na 1 – 33% udanych),

TOP3 Instat Index
Chojniczanka:
Radosław Janukiewicz (287)
Damian Piotrowski (256)
Rafał Kobryń (244)

GKS Tychy:
Jakub Piątek (244)
Konrad Jałocha (232)
Hubert Adamczyk (231)

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

1 Komentarz do “Raport statystyczny: GKS Tychy – Chojniczanka

  • Z tych cyfr powinna być zrobiona video – analiza dla Drużyny , żeby każdy zawodnik uzmysłowił sobie co zrobił żle i wziął sobie to do ” serca ” ! Jeżeli porównamy np. ilość udanych zwodów to przy poziomie 68% Tychów ( 19 udanych ) , Chojniczanka nie powinna być gorsza i powinno być 10 a nie 2 ( tzn. że tylko te 2 miał Piotrowski a pozostałe 9 , dla reszty zawodników – przegrane ) . Wygrywanie pojedynków przez zwody świadczy o TECHNICE zawodników ( MESSI na metrze zrobi 4 udane zwody ) . Zwód w grze owszem , ale nie ” kiwanie się . WNIOSEK : gra bez prowadzenia piłki , na jeden kontakt z wychodzeniem na czyste pozycje . Drużyna nie może dawać się wybijać z ” uderzenia ” ( zawodowcy grają ” swoje ” 100 na 100 cały mecz ) . Dopóki była koncentracja do 10-tej minuty mogło być 2 : 0 . W 1. lidze to już powinna być ” błyskotliwość ” gry . Tymczasem Surdykowski ( 9-tka czy 6-tka ? ) 31 pojedynków , wygranych prawie połowa a z tego żadnego zagrożenia dla bramki drużyny przeciwnej ? Człowieka ” sponiewierają ” a korzyści nie mamy żadnych . Lewandowski na Mistrzostwach nie strzelał , Drzazga w Chojniczance nie strzelał a teraz strzelają . Nad tym trzeba się zastanowić ! I jeszcze ze statystyk , tylko 6 drużyn ma więcej straconych goli niż Chojniczanka , co ” odbiło ” się także na miejsce w tabeli . Musimy zagrać to co w Chojniczance mamy NAJLEPSZE . MKS , MKS , MKS .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi