Tomasz Boczek i Radosław Janukiewicz w 11-stkach kolejki

Skomentuj

Dwóch zawodników Chojniczanki zostało wyróżnionych za mecz 17. kolejki Fortuna 1 Ligi z GKS-em Tychy. Są to Tomasz Boczek i Radosław Janukiewicz, którzy mieli spory udział w wygranej Chojniczanki w Tychach dzięki czemu trafili w tym tygodniu do najlepszych jedenastek kolejki.

Tomasz Boczek znalazł się w najlepszej jedenastce tygodnika „Piłka Nożna”, natomiast na Radosława Janukiewicza postawił serwis GOL24.PL, tak argumentując swoją decyzję:
W Tychach nie dał plamy. Bramkarz Chojniczanki nie został co prawda zmuszony przez piłkarzy GKS-u do spektakularnych parad, ale w momentach próby był bezbłędny. Nie dał się zaskoczyć chociażby Hubertowi Adamczykowi.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi