Koszulka „Chluba Grodu Tura” już w sprzedaży!

Skomentuj

Już od wtorku 20 listopada w Strefa Kibica Chojniczanki w sprzedaży pojawił się nowy model koszulki oraz spodni treningowych adidasa.

Nasz motyw przewodni „Chluba Grodu Tura” teraz także na klubowych t-shirtach. Spodnie treningowe adidasa pojawiają się na specjalne życzenie naszych klientów, którzy dopytywali o spodnie z trzema paskami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, taki model spodni poszerzył naszą ofertę. Zapraszamy do naszego powiększonego sklepu zlokalizowanego na II piętrze w Domu Towarowym Libera i zachęcamy do zakupów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi