Miłosz Przybecki: Rzut karny był ewidentny

1 Comment

Pomeczowa rozmowa z Miłoszem Przybeckim dla telewizji Polsat Sport Extra.

źródło: polsatsport.pl
foto: PressFocus

1 Komentarz do “Miłosz Przybecki: Rzut karny był ewidentny

• Tak Kolego , My też wierzymy że CHOJNICZANKA wreszcie zacznie grać dobrze . Ta dobra gra powinna zacząć się właśnie od takich jak Przybecki , Paprzycki czy Podgórski ! Młode talenty powinny się rozwijać ( co chyba nie ma miejsca gdy się patrzy na grę wymienionych ) ! Te ” MŁODE WILKI ” powinny szarpać grę cały mecz , ktoś musi tą grę ” OŻYWIĆ ! Czekać na kontrę to można jeżeli mało się umie albo gdy przeciwnik jest o dużo lepszy . Jeżeli wychodzimy na mecz z takim założeniem , to od razu skazujemy się na PRZEGRANĄ ! Liczymy że Nam uda się kontra , podczas gdy przeciwnik przejmuje INICJATYWĘ i stwarza sobie sytuacje do zdobywania bramek ! . Widzieliśmy jak jest z próbą kontry . Nawet po odebraniu piłki jest tylko kilka podań ( byle jakich ) i to drużyna przeciwna korzysta z kontrataku . Wystarczyło popatrzeć jak tracimy piłkę przed polem karnym . Brak kilku szybkich , dokładnych podań , które trzeba zakończyć strzałem nie w bramkarza i nie ” na pałę ” , w dodatku z odchyleniem się do tyłu gdzie wiadomo że piłka nie ” poleci ” nawet w światło bramki ! TO JEST ROZPACZ ! Zawodnicy Chojniczanki zachowują się na boisku jak UCZNIOWIE którzy ” wykuli materiał ” a na klasówce wszystko Im się ” pomieszało ” . Chojniczanka wychodzi na mecz , kilka minut grają b.dobrze nawet z szansami na zdobycie GOLI a po kilku minutach zupełnie nie ta sama Drużyna . Po to jest zmontowany taki Zespół , że zawodnicy powinni pokazać to co umieją ! Tak nie gra Drużyna w składzie z Mikołajczakiem który grał z R.Lewandowskim , Grzelczak – nadzieja Widzewa , Lechii czy gracz Barcelony czy Następni , których ma Chojniczanka .. Bojażliwość krępuje każde zagranie i pomniejsza POTENCJAŁ Drużyny . Chyba dostatecznie dobrze widać to po uzyskiwanych wynikach ? Nie tego oczekują KIBICE . MKS , MKS , MKS .