Ubarw komuś święta!

Zapraszamy wszystkich „Żółto-biało-czerwonych” do udziału w specjalnej zbiórce dla osób potrzebujących, która prowadzona będzie przez nasz klub.

Drodzy Kibice, zbliża się magiczny czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku chcielibyśmy Was wszystkich zaprosić do udziału w naszej akcji „Ubarw komuś święta!”.

W klubowym sklepie „Strefa Kibica” w Domu Towarowym „Libera” umieszczony zostanie specjalny pojemnik. Kibice będą mieli możliwość zakupienia produktów z oferty naszego sklepu i umieszczania w tym pojemniku przekazując je tym samym w ramach prezentu świątecznego dla osób potrzebujących z naszego regionu.

Pojemnik będzie znajdował się w „żółto-biało-czerwonym” sklepie do poniedziałku – 17 grudnia. Następnie całość zebranych podczas akcji produktów trafi do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnicach i zostanie stamtąd rozdysponowane do rodzin i osób potrzebujących wsparcia.

Kibice, którzy dołączą się do akcji „Ubarw komuś święta!” oprócz satysfakcji ze sprawienia komuś prezentu, będą mogli również liczyć na różnego rodzaju bonusy od naszego klubu.