Ubarw komuś święta!

Skomentuj

Zapraszamy wszystkich „Żółto-biało-czerwonych” do udziału w specjalnej zbiórce dla osób potrzebujących, która prowadzona będzie przez nasz klub.

Drodzy Kibice, zbliża się magiczny czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku chcielibyśmy Was wszystkich zaprosić do udziału w naszej akcji „Ubarw komuś święta!”.

W klubowym sklepie „Strefa Kibica” w Domu Towarowym „Libera” umieszczony zostanie specjalny pojemnik. Kibice będą mieli możliwość zakupienia produktów z oferty naszego sklepu i umieszczania w tym pojemniku przekazując je tym samym w ramach prezentu świątecznego dla osób potrzebujących z naszego regionu.

Pojemnik będzie znajdował się w „żółto-biało-czerwonym” sklepie do poniedziałku – 17 grudnia. Następnie całość zebranych podczas akcji produktów trafi do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnicach i zostanie stamtąd rozdysponowane do rodzin i osób potrzebujących wsparcia.

Kibice, którzy dołączą się do akcji „Ubarw komuś święta!” oprócz satysfakcji ze sprawienia komuś prezentu, będą mogli również liczyć na różnego rodzaju bonusy od naszego klubu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi