Rafał Żurowski nowym dyrektorem sportowym Chojniczanki!

Zarząd Klubu MKS Chojniczanka 1930 S.A. informuje, że nowym dyrektorem sportowym klubu został Rafał Żurowski.

Bydgoszczanin, od 8 lat zawodowo związany z piłką nożną. Najpierw jako skaut agencji Sport Trade Center, później jako licencjonowany menedżer piłkarski. Właściciel agencji marketingowej The Owners, obsługującej przede wszystkim podmioty sportowe. Z wykształcenia prawnik specjalizujący się w arbitrażu sportowym.

Chcę, abyśmy więcej czerpali z regionu. Przynajmniej obecnie jesteśmy tu najlepszą drużyną i trzeba z tego korzystać, aby nie tylko ten stan utrwalić, ale też pójść do przodu. Awans? Tak, ale poprzez stabilny rozwój i racjonalne działania – mówi nowy dyrektor sportowy Chojniczanki.

Witamy w Chojniczance!