4 komentarze

Nowy dyrektor sportowy naszego klubu, Rafał Żurowski rozpoczął już swoją pracę przy M12. W krótkiej, wprowadzającej rozmowie zdradził m.in. cele jakie chciałby zrealizować w Chojniczance.

4 Komentarze do “Rafał Żurowski: Jesteśmy najsilniejszą drużyną w regionie i musimy to wykorzystać

• Dyrektor nie powiedział nic nowego , ale WSZYSTKIEGO co powiedział brakuje w Naszym Zespole ! Dobrze by się stało , żeby ” filozofia ” i doświadczenie zostało wykorzystane w Chojnicach . Inne drużyny też próbują coś podobnego stosować , ale polscy zawodnicy słabo prezentują się na tle zagranicznych . Nic dziwnego , że Nasza Reprezentacja nie ” wyszła ” z grupy na M.Ś. Wystarczyło także popatrzeć na Mistrzostwa do lat 21 ; Słowacja – 6-cio milionowa ma lepszych piłkarzy ! Pan Żurowski ma pomysły TU i TERAZ a jak Trener potrafi to wprowadzić w ” życie ” zobaczymy w meczach . Chojniczanka jest na takim ” etapie ” budowy Drużyny , że gdyby udało się zrealizować ” wyzwanie ” to przy słabej polskiej ” piłce ” ( nie mamy nikogo w PUCHARACH ) , awansować możemy grając dobrymi JUNIORAMI ! Według mnie , jest to DOBRA NOWINA na czas ŚWIĄT i na okres przygotowań do rundy wiosennej . MKS , MKS , MKS .