Dołącz do „Żółto-biało-czerwonych”! Poszukujemy Koordynatora Klubu Biznesu

Skomentuj

Miejski Klub Sportowy „Chojniczanka 1930” S.A. w związku ze zmianami zachodzącymi w klubie i dynamicznym rozwojem projektu, w którym zrzeszonych jest już około 140 firm, ogłasza rekrutację na stanowisko Koordynatora Klubu Biznesu.

Jeżeli pracowałeś kiedyś w bankowości, finansach, sprzedaży, marketingu lub jako przedstawiciel handlowy i lubisz nowe wyzwania to jesteś osobą na którą czekamy. Jeżeli do tego jesteś miłośnikiem sportu to dzięki połączeniu doświadczenia które posiadasz i naszych możliwości sportowo-biznesowych praca będzie dla Ciebie przyjemnością.

Zakres obowiązków, które na Ciebie czekają:
– Odpowiedzialność za funkcjonowanie i rozwój projektu,
– Aktywne poszukiwanie nowych klubowiczów,
– Organizacja wydarzeń związanych z Klubem Biznesu
– Współpraca z działem marketingu,
– Przygotowywanie ofert, prezentacji, sprawozdań i raportów.

Wymagania:
– Łatwość nawiązywania kontaktów,
– Sumienność i świetna organizacja pracy,
– Zapał do pracy i chęć rozwoju,
– Dobra znajomość MS Office i mediów społecznościowych,
– Prawo jazdy kat. B,
– Doświadczenie w sprzedaży B2B będzie dodatkowym atutem,

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o wysyłanie swoich CV na adres mikolaj.szalewski@mkschojniczanka.pl w temacie wpisując nazwę stanowiska.

W zgłoszeniu prosimy o zawarcie odpowiedniej klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa.

Przekazane dane będą administrowane przez MKS „Chojniczanka 1930” S.A. z siedzibą w Chojnicach przy ul. Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice. Każdemu aplikującemu przysługuje prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych. Cofnięcie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych jest możliwe w każdej chwili, w formie pisemnej lub w formie wiadomości e-mail na adres: sekretariat@mkschojniczanka.pl
Dane zbierane w procesie rekrutacji, na podstawie art. 22 Kodeksu Pracy, zostaną wykorzystane wyłącznie do wyłonienia kandydata na stanowisko Koordynator Klubu Biznesu. Termin przetwarzania danych osobowych to okres rekrutacji, przy czym nie dłużej niż do 30.06.2019 r.
Zakres danych osobowych, o których mowa powyżej obejmuje:
  • imię i nazwisko,
  • datę urodzenia,
  • miejsce zamieszkania,
  • wykształcenie,
  • przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
Obowiązek ujawnienia danych osobowych stanowi warunek zawarcia ewentualnej umowy i niepodanie powyższych danych skutkować będzie brakiem możliwości ubiegania się o pracę. Każdej osobie aplikującej przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych, tj. PUODO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi