JSMS – profesjonalne meble do twojego sklepu i biura

Skomentuj

Parę tygodni temu zaprezentowaliśmy Wam powiększoną i odświeżoną Strefę Kibica, w której możecie zaopatrzyć się w bilety i „żółto-biało-czerwone” akcesoria w bardziej komfortowych warunkach niż dotychczas. Metamorfoza nie byłaby możliwa gdyby nie wkład firmy JSMS Sp. z o.o.

JSMS Sp. z o.o. jest chojnickim przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w produkcji najwyższej jakości wyposażenia sklepów, hoteli i biur. Wyroby firmy są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Wyprodukowane przez JSMS meble montowane są w sklepach nie tylko na terenie całej Polski, ale również Europy. Dzięki współpracy z dużymi sieciami handlowymi, jak również klientami indywidualnymi firma wyspecjalizowała się w kompleksowej realizacji powierzchni handlowych, poczynając od projektowania, a kończąc na wykonaniu wnętrz sklepowych wielu rodzajów. Meble sklepowe produkowane są na zlecenie klientów prowadzących różne placówki i sprzedających odmienne produkty.

Pracownicy JSMS to fachowcy, którzy nie boją się wyzwań. Ich potencjał sprawia, że firma jest w stanie zmierzyć się nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Przekłada się to na jakość świadczonych przez JSMS usług. Tym bardziej zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.jsms.pl, na której znajdują się realizacje firmy oraz kontakt do przedstawicieli.

Zarząd oraz pracownicy MKS Chojniczanka 1930 S.A. pragną bardzo podziękować JSMS Sp. z o.o. za wkład w rozwój klubu. Dzięki wykonanemu przez nich wyposażeniu kibice “Żółto-biało-czerwonych” zyskują Strefę Kibica z prawdziwego zdarzenia. Firma zajęła się również wykonaniem części wyposażenia biur w naszym budynku klubowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi