Osiem bramek na przywitanie 2019 roku

Skomentuj

Nowy Rok tradycyjnie już został przywitany na sportowo.

O godzinie 13:00 na boisku „Modrak” rozegrany został mecz noworoczny pomiędzy sympatykami Chojniczanki. W drużynach nie zabrakło byłych zawodników żółto-biało-czerwonych, trenerów, działaczy czy sympatyków klubu.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:3 dla drużyny w żółto-czerwonych koszulkach. Pierwszego gola w 2019 roku zdobył Wojciech Piepiorka (drużyna niebieskich). Pozostałe bramki: Mateusz Frymark x3, Irmina Kaproń-Ollik, Sebastian Karasiński (dla drużyny zwycięskiej) – Kamil Trzebiński, Marcin Śliwiński (drużyna niebieskich).

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA
fot. Wojciech Piepiorka / Weekend FM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi