Ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na rundę wiosenną 2019

Od poniedziałku 7 stycznia uruchomiona została otwarta sprzedaż karnetów na mecze Chojniczanki w rundzie wiosennej Fortuna 1 Ligi.

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnego domowego meczu Chluby Grodu Tura, wolisz uniknąć stania w kolejce po bilety i chcesz zaoszczędzić, to kupno karnetu jest zdecydowanie najkorzystniejszym rozwiązaniem! Wiosną przy Mickiewicza 12 rozegramy 6 meczów. W rundzie wiosennej czekają nas starcia z: Chrobrym Głogów, Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, Garbarnią Kraków, Wartą Poznań, Podbeskidziem Bielsko-Biała i GKS-em Tychy,

Dodatkowo dla wszystkich karnetowiczów, w momencie zakupu karnetu przewidzieliśmy 15% rabatu na klubową odzież (kolekcje klubowe i kolekcje adidas). Promocja nie obejmuje produktów przecenionych.

ZASADY DYSTRYBUCJI KARNETÓW

– Sprzedaż prowadzona będzie wyłącznie w Strefie Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera na II piętrze w godzinach od 10:00 do 17:00 (dni robocze) i od 10:00 do 13:30 (w soboty).

– Nośnikiem karnetu będzie karta karnetowa. Jeżeli kibic będzie chciał zmienić miejsce na inne niż w rundzie jesiennej 2018, do kosztu karnetu zostanie doliczona kwota 10 zł za wyrobienie nowej karty z wybitym nowy miejscem. Przy transakcji w Strefie Kibica, należy wtedy zwrócić swoją starą kartę.

– Wyrobienie karty karnetowej po raz pierwszy dla nowych karnetowiczów, wliczone jest w cenę karnetu.

– Do zakupu karnetu ulgowego upoważnieni są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do 18. roku życia, a także wszystkie Panie.

CENNIK KARNETÓW FORTUNA 1 LIGA 2018/19
DLA POSIADACZY KARNETÓW W RUNDZIE JESIENNEJ 2018