Juniorzy rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej z pierwszą drużyną

Sztab szkoleniowy podjął decyzję, że razem z pierwszą drużyną w okresie przygotowawczym do wiosennej rundy sezonu 2018/19 trenować będą młodzi zawodnicy dotychczas występujący w drużynie rezerw.

Juniorami, którzy będą mieli możliwość udowodnienia trenerowi Maciejowi Bartoszkowi i jego sztabowi swojej przydatności dla pierwszej drużyny będą Krzysztof Korczyc (rocznik 2001), Dawid Żeliszczak (rocznik 2000), Oskar Frygier (rocznik 2000), Artur Szwoch (rocznik 2000), Marcin Kurs (rocznik 2000) i Krystian Wachowiak (rocznik 2001).

Młodzi zawodnicy do tej pory występowali w drużynie rezerw prowadzonej przez trenera Mirosława Czuryło.

Plan przygotowań pierwszej drużyny „Żółto-biało-czerwonych” do rundy wiosennej można znaleźć TUTAJ.