Chojniczanka wróciła do treningów (FOTO)

Skomentuj

Dobiegł końca okres urlopów dla piłkarzy Chojniczanki, którzy w czwartek 10 stycznia rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej 2019 w Fortuna 1 Lidze.

Pierwszy trening przeprowadzony został na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930. Frekwencja była bardzo wysoka ponieważ do grona zawodników pierwszej drużyny dołączyli także zawodnicy rezerw (Krzysztof Korczyc, Dawid Żeliszczak, Oskar Frygier, Artur Szwoch, Marcin Kurs, Krystian Wachowiak) oraz nowi gracze, którym w najbliższych dniach będzie przyglądał się sztab szkoleniowy żółto-biało-czerwonych (Filip Żagiel, Michał Sacharuk, Adam Bluma).

W piątek przeprowadzone zostaną badania wydolnościowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi