Chojniczanka gra z WOŚP

Skomentuj

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 27. W tym roku celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Na aukcjach organizowanych przez regionalne oddziały WOŚP tradycyjnie pojawią się również przedmioty związane z Chojniczanką.

12 stycznia w Chojnickim Centrum Kultury odbędzie się licytacja „WOŚP-owe spotkanie z kulturą” oraz koncert „Metalowa Orkiestra”, który będzie miał miejsce w pubie Wlad. Natomiast 13 stycznia na hali Centrum Park Chojnice odbędzie się chojnicki finał WOŚP. Chojnickiemu sztabowi przekazaliśmy piłkę z podpisami drużyny, koszulkę meczową z podpisami oraz zestaw klubowych gadżetów. Warto podkreślić, że jednym z licytowanych przedmiotów będzie również piłka z autografami zawodników pierwszej drużyny z sezonu 2017/18, który zakończył się historycznym osiągnięciem, jakim było trzecie miejsce w rozgrywkach pierwszej ligi oraz ćwierćfinał Pucharu Polski. Piłka została przekazana przez kibica naszej drużyny, Piotra Czapiewskiego, który wylicytował ją w roku ubiegłym na jednej z aukcji charytatywnych i postanowił posłać dobro dalej i przekazać ponownie piłkę chojnickiemu sztabowi WOŚP.

Koszulka meczowa i piłka z podpisami zawodników pierwszej drużyny trafiła także do człuchowskiego sztabu WOŚP, które zostaną zlicytowane podczas sobotniego „Śniadania z Sabatem dla WOŚP” w kompleksie Canpol.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi