Damian Piotrowski: Pracujemy na pełnych obrotach

1 Comment

Damian Piotrowski o pierwszych tygodniach przygotowań do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi.

W tych pierwszych tygodniach dużo biegamy i pracujemy na siłowni. W rundzie jesiennej – zwłaszcza w drugich połowach – nie wyglądaliśmy dobrze fizycznie, więc tego nam było trzeba. To jest dobry czas na to, żeby naładować ten akumulator na cały rok, tak żeby na boisku nie brakowało nam pary. Są dni, że trenujemy trzy razy dziennie. Jest to ciężki okres, ale po to są zimowe przygotowania. Pracujemy na pełnych obrotach nad naszą dyspozycją fizyczną i myślę, że efekty tej pracy będą widoczne już od pierwszego meczu na wiosnę. Siłą rzeczy mamy mniej zajęć z piłką, ale do pierwszego meczu jeszcze daleko i na wszystko przyjdzie czas – mówi Damian Piotrowski.

W trakcie przygotowań żółto-biało-czerwoni rozegrali gierkę wewnętrzną na Modraku. Większość zawodników zagrała w niej co najmniej 45 minut. Natomiast w ostatnią środę podopieczni trenera Macieja Bartoszka pokonali Olimpię Grudziądz 2:1.

Fajnie, że wygraliśmy. Niby jest to tylko sparing, ale dzięki każdej wygranej drużyna nabiera większej pewności siebie. W meczu z Olimpią mieliśmy przewagę i dominowaliśmy, zwłaszcza w pierwszej połowie. Teraz gramy z Bytovią i będzie to bardziej wymagający rywal więc szykuje się ciekawy sprawdzian – twierdzi skrzydłowy Chojniczanki.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

1 Komentarz do “Damian Piotrowski: Pracujemy na pełnych obrotach

  • Panie trenerze Maciej Bartoszek ogromnie się cieszę z Pana powrotu do Chojnic, gdy poprzednio prowadził Pan drużynę każdy czuł respekt bo dzięki pa u Chojna była nieprzewidywalna porywająca i nie podawała się każdy się z nią liczył nawet zespoły z ekstraklasy życzę Panu i sobie aby tym razem było jeszcze lepiej trzymam kciuki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi