IV Gala Klubu Biznesu Chojniczanki

1 Comment

Gala Klubu Biznesu Chojniczanki to już stały punkt w karnawałowym kalendarzu naszego regionu. Żółto-Biało-Czerwona biznesowa społeczność po raz czwarty spotkała się podczas tej uroczystej ceremonii, która tym razem odbyła się w hali Centrum Park Chojnice.

Z roku na rok Gala Klubu Biznesu cieszy się coraz większym zainteresowaniem i nie inaczej było także tym razem. W piątkowej zabawie udział wzięło 250 gości, co jest nie tylko frekwencyjnym rekordem tej imprezy, ale także czyni ją jedną z największych wydarzeń tego typu w naszym kraju.

Gala została podzielona na dwie części, ale zanim goście zajęli swoje miejsca przy stole, każda z par miała zrobione pamiątkowe zdjęcie na tle ścianki Klubu Biznesu. Część oficjalną poprowadzili pełnomocnicy zarządu Chojniczanki – Bartłomiej Krukowski oraz Wojciech Łągiewka. Następnie na scenie pojawił się prezes Maciej Polasik oraz wiceprezes Jarosław Klauzo, którzy podsumowali 2018 roku w wykonaniu Chojniczanki oraz wspomnieli o dwóch ważnych inwestycjach jakie toczyły się na naszym stadionie w ostatnim czasie – powstaniu Centrum Medialnego i nowego sektora VIP. Dzięki przygotowanym specjalnie na tę galę materiałom, zgromadzeni goście mieli okazję naocznie zobaczyć jakie zmiany zaszły na obiekcie „Chluby Grodu Tura”. Następnie na scenie pojawił się burmistrz Chojnic Arseniusz Finster, prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Radosław Michalski, przedstawiciel programu „Piłkarska Przyszłość z Lotosem” Rafał Kluk, trener Maciej Bartoszek oraz Mirosław Rogiewicz z Partnerskich Klubów Biznesu. Ważnym elementem Gali Klubu Biznesu było wręczenie podziękowań dla przybyłych gości za wsparcie klubu.

Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę na parkiecie, który już od pierwszego utworu licznie się zapełnił. Nowa lokalizacja pozwoliła pomieścić nie tylko rekordową liczbę uczestników, ale także przygotować znacznie odmienioną scenografię uroczystości za co dziękujemy firmom CT Media, Congee oraz Temis. Sceniczne show fantastycznie dopełniały świetlne efekty oraz dym. W takim klimacie i w rytm muzyki, którą zapewniał zespół muzyczny uczestnicy gali bawili się do samego rana.

W tym miejscu MKS Chojniczanka 1930 S.A. pragnie podziękować wszystkim zaproszonym gościom za wsparcie naszego klubu i pomoc w budowaniu “Żółto-biało-czerwonej” społeczności.

Kolejna edycja Gali już za rok!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA
fot. PressFocus

1 Komentarz do “IV Gala Klubu Biznesu Chojniczanki

  • Super zdjęcia się ogląda i widać, że było na bogato! Pytanie, czy tak samo będzie w rundzie wiosennej. Na razie informacji z klubu malutko. Chętnie bym obejrzał centrum konferencyjne, czy lożę VIPów na stronie internetowej (nie jestem z Chojnic, abym mógł bez problemu przejść się na Mickiewicza). Poza tym nic nie wiadomo o jednostkach treningowych, oprócz bokserskich lekcji (gdzie, ile, jak ćwiczymy). Do tego odwołanie obozu w Cetniewie- żaden dochodzeniowy obóz nie zintegruje ekipy, jak przebywanie razem przez dłuższy czas. No chyba, że team spirit budować nie trzeba. Co z piłkarzami wystawionymi na listę transferową? Można rozumieć, że kupców brak, więc przewegetują u nas. Co zapewne skutecznie blokuje podpisywanie ewentualnych kontraktów z innymi grajkami. Na tę chwilę kadra się nie uszczupliła, a nawet przytyła:) Pytań dużo, a wiadomości, przynajmniej dla opinii publicznej, niewiele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi