Sparing z Kotwicą Kołobrzeg na zakończenie kolejnego tygodnia przygotowań

Skomentuj

Inauguracja rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi coraz bliżej. Od wznowienia rozgrywek dzielą nas już tylko trzy tygodnie.

Piłkarze i sztab szkoleniowy Chojniczanki kontynuują ciężką pracę, która powinna zaprocentować w rozgrywkach ligowych. W tym tygodniu przechodzą obóz dochodzeniowy. Na jego zakończenie udadzą się na trzydniowe mini-zgrupowanie w Kołobrzegu. Jego głównym punktem będzie sparing z Kotwicą.

Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę o godzinie 12:00 na kołobrzeskim euroboisku zlokalizowanym przy ulicy Śliwińskiego. Sparingpartner Chojniczanki to 8 drużyna rozgrywek 3 ligi grupa 2. W zespole Kotwicy znajdziemy parę nazwisk, które powinny być dobrze znane każdemu kibicowi Chojniczanki. W grudniu ubiegłego roku funkcję trenera Kotwicy objął Sławomir Suchomski, który w duecie z Leszkiem Szankiem prowadził Chojniczankę w sezonie 2009/10 zakończonym awansem do II ligi. W kadrze zespołu z Kołobrzegu jest pięciu zawodników, którzy grali przy Mickiewicza 12. Są to: Piotr Kieruzel, Daniel Chyła, Michał Przybyła, Dawid Retlewski i Marcin Trojanowski.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi