Sparing nr 5: Kotwica Kołobrzeg – Chojniczanka 2:1

1 Comment

Chojniczanka przegrała w Kołobrzegu z Kotwicą 2:1 w swoim piątym sparingowym meczu w trakcie przygotowań do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi. Jedyną bramkę dla żółto-biało-czerwonych zdobył Tomasz Mikołajczak w pierwszej połowie spotkania.

Pierwsza połowa to był festiwal niewykorzystanych okazji z naszej strony – mówił po spotkaniu trener Maciej Bartoszek. Niewykorzystane sytuacje niestety lubią się mścić i Kotwica pierwszą bramkę zdobyła z rzutu karnego. Pod koniec meczu niestety nadzialiśmy się na kontrę gospodarzy, po której padła zwycięska bramka – komentował szkoleniowiec Chojniczanki.

Sparing nr 5: Kotwica Kołobrzeg – Chojniczanka 2:1 (1:1)
Bramki: Adrian Szynka (z rzutu karnego), Michał Ciarkowski – Tomasz Mikołajczak

Chojniczanka: Grzegorz Wnuk – Rafał Kobryń, Tomasz Boczek, Hubert Wołąkiewicz, Kamil Sylwestrzak – Oskar Paprzycki, Krzysztof Danielewicz – Jacek Podgórski, Paweł Żyra, Piotr Grzelczak – Tomasz Mikołajczak
W II połowie zagrali także: Radosław Janukiewicz – Paweł Zawistowski, Seweryn Michalski, Michał Sacharuk, Janusz Surdykowski, Filip Żagiel, Rafał Majtyka, Przemysław Pietruszka i Paweł Kowalkowski.

Kotwica Kołobrzeg: Jakub Górski (Konrad Zacharski) – Mateusz Słodowy, Piotr Kieruzel, Przemysław Szur, Rafał Gutowski – Marcin Trojanowski (zawodnik testowany), Daniel Chyła (Piotr Wojtasiak), zawodnik testowany (zawodnik testowany), Adrian Szynka (Mateusz Peroński), Gracjan Kuśmierek (Michał Ciarkowski) – Dawid Retlewski (Dawid Wolny)

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

1 Komentarz do “Sparing nr 5: Kotwica Kołobrzeg – Chojniczanka 2:1

  • Oby to nie były ” miłe złego początki ” . Może ambicją Kotwicy było ” postawienie ” się Chojniczance ? Jednak jeżeli 1. ligowiec nie potrafił wygrywać , to żle wróży ! W takich meczach powinien być ” grad ” bramek a taki przeciwnik powinien być bezradny w każdej sytuacji ! Jeżeli Chojniczanka nie potrafi wygrać z takim Zespołem , to jaka jest nadzieja na mecze o Ekstraklasę ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi