Trwa sprzedaż karnetów na wiosenne mecze Chojniczanki

12.02.2019 (aktualizacja 16.03.2019)r.

W Strefie Kibica Chojniczanki zlokalizowanej na II piętrze w Domu Towarowym Libera trwa sprzedaż karnetów na domowe mecze Chojniczanki w rundzie wiosennej Fortuna 1 Ligi.

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnego domowego meczu Chluby Grodu Tura, wolisz uniknąć stania w kolejce po bilety i chcesz zaoszczędzić, to kupno karnetu jest zdecydowanie najkorzystniejszym rozwiązaniem! Wiosną przy Mickiewicza 12 rozegramy 6 meczów. W rundzie wiosennej czekają nas starcia z: Chrobrym Głogów, Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, Garbarnią Kraków, Wartą Poznań, Podbeskidziem Bielsko-Biała i GKS-em Tychy,

Dodatkowo dla wszystkich karnetowiczów, w momencie zakupu karnetu przewidzieliśmy 15% rabatu na klubową odzież (kolekcje klubowe i kolekcje adidas). Promocja nie obejmuje produktów przecenionych.

ZASADY DYSTRYBUCJI KARNETÓW

– Sprzedaż prowadzona będzie wyłącznie w Strefie Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera na II piętrze w godzinach od 10:00 do 17:00 (dni robocze) i od 10:00 do 13:30 (w soboty).

– Nośnikiem karnetu będzie karta karnetowa. Jeżeli kibic będzie chciał zmienić miejsce na inne niż w rundzie jesiennej 2018, do kosztu karnetu zostanie doliczona kwota 10 zł za wyrobienie nowej karty z wybitym nowy miejscem. Przy transakcji w Strefie Kibica, należy wtedy zwrócić swoją starą kartę.

– Wyrobienie karty karnetowej po raz pierwszy dla nowych karnetowiczów, wliczone jest w cenę karnetu.

– Do zakupu karnetu ulgowego upoważnieni są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do 18. roku życia, a także wszystkie Panie

  CENNIK KARNETÓW FORTUNA 1 LIGA 2018/19
  DLA POSIADACZY KARNETÓW W RUNDZIE JESIENNEJ 2018
KARNET NORMALNY NA RUNDĘ WIOSENNĄ
75 zł
KARNET ULGOWY NA RUNDĘ WIOSENNĄ
50 zł
ZMIANA MIEJSCA Z RUNDY JESIENNEJ / WYROBIENIE NOWEJ KARTY10 zł
  DLA KIBICÓW BEZ KARNETU NA RUNDĘ JESIENNĄ 2018
KARNET NORMALNY NA RUNDĘ WIOSENNĄ85 zł
KARNET ULGOWY NA RUNDĘ WIOSENNĄ55 zł
WYROBIENIE NOŚNIKA KARNETOWEGO (KARTY KARNETOWEJ)0 zł

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA