Przedsprzedaż biletów na mecz z Chrobrym Głogów

Szczegóły dotyczące przedsprzedaży biletów na mecz 24. kolejki Fortuna 1 Ligi: Chojniczanka – Chrobry Głogów.

Fortuna 1 Liga wraca do Chojnic! Od poniedziałku 11 marca rusza przedsprzedaż wejściówek na mecz 24. kolejki Chojniczanka – Chrobry Głogów. To spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 16 marca o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930.

Wejściówki nabywać można w Strefie Kibica Chojniczanki na 2 piętrze w Domu Towarowym Libera, punktach dystrybucyjnych KupBilet oraz w internecie za pośrednictwem strony www.kupbilet.pl.

Przez cały tydzień można także nabywać karnety na wszystkie domowe mecze Chojniczanki w rundzie wiosennej Fortuna 1 Ligi. Szczegóły odnośnie zakupu karnetu (TUTAJ)

Stacjonarna sprzedaż biletów:

• Strefa Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera (Chojnice, Stary Rynek 9)
Poniedziałek: 10:00 – 17:00
Wtorek: 10:00 – 17:00
Środa: 10:00 – 17:00
Czwartek: 10:00 – 17:00
Piątek: 10:00 – 17:00
Sobota: 10:00 – 13:30

• Kasy przy wejściu na stadion (tylko w dniu meczu!) Sobota: od 15:00

Punkty dystrybucyjne KupBilet, które są dostępne m.in. w Człuchowie, Kościerzynie, Szczecinku, Pile, Starogardzie Gdańskim, Tczewie, Bydgoszczy czy Gdańsku. Pełna lista wraz z adresami punktów dostępna jest TUTAJ

Bilety online:

Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego. Do zakupów online nie są potrzebne żadne klubowe loginy, ani karta kibica. Założenie konta trwa chwilę, a sama procedura kupna biletu nie trwa dłużej niż parę minut.

CENY:

Bilet normalny: 15 zł (w przedsprzedaży i w internecie), 20 zł (w dniu meczu)
Bilet ulgowy*: 10 zł
(w przedsprzedaży i w internecie), 17 zł (w dniu meczu)
* do zakupu biletów ulgowych upoważnieni są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do 18. roku życia, a także wszystkie Panie

Prosimy naszych kibiców, by przy zakupie biletu rozważnie dokonywać wyboru miejsca na stadionie i zajmować przypisane krzesełko.