Paweł Pskit sędzią meczu z Chrobrym Głogów

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 24. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Chrobry Głogów będzie Paweł Pskit z Łodzi.

Dla sędziego Pskita będzie to 10 mecz Chojniczanki, który poprowadzi. 2 zwycięstwa, 4 remisy, 3 porażki – taki jest bilans spotkań żółto-biało-czerwonych sędziowanych przez głównego arbitra sobotniego starcia. W tym sezonie Paweł Pskit był 2 razy wyznaczany do sędziowania spotkań Chojniczanki. Ostatni z nich to starcie z Bytovią Bytów. Tamto spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Paweł Pskit prowadził w tym sezonie 12 meczów Fortuna 1 Ligi. Łącznie pokazał w nich 61 żółtych kartek, 4 czerwone kartki i podyktował 1 rzut karny.