Raport kartkowy: Pauza Tomasza Mikołajczaka

Tomasz Mikołajczak w meczu z Odrą Opole po raz czwarty w sezonie został ukarany żółtą kartką. Oznacza to pauzę naszego napastnika w najbliższym meczu z Chrobrym Głogów.

Raport kartkowy – sezon 2018/19:
1. Oskar Paprzycki, Przemysław Pietruszka, Hubert Wołąkiewicz – 7 żółtych kartek (zagrożeni pauzą)
2. Tomasz Boczek – 5 żółtych kartek
3. Tomasz Mikołajczak, Paweł Zawistowski – 4 żółte kartki
4. Krzysztof Danielewicz, Rafał Kobryń, Seweryn Michalski, Janusz Surdykowski – 3 żółte kartki (zagrożeni pauzą)
5. Deleu, Emil Drozdowicz, Tomasz Foszmańczyk, Jacek Podgórski, Serhiy Pylypchuk, Kamil Sylwestrzak – 2 żółte kartki
6. Piotr Grzelczak, Radosław Janukiewicz, Damian Piotrowski, Wojciech Trochim, Filip Żagiel – 1 żołta kartka