Kobiety: Potok Pszczółki – Chojniczanka 1:3 (1:0)

Skomentuj

Wyjazdową wygraną zaliczyły w ten weekend piłkarki Chojniczanki. Nasze zawodniczki pokonały Potok Pszczółki 3:1 po bramkach Irminy Kaproń-Ollik, Weroniki Bloch i Patrycji Wesołowskiej.

17. KOLEJKA 3 LIGA POMORSKA KOBIET: POTOK PSZCZÓŁKI – CHOJNICZANKA 1:3 (1:0)
1:0 – Natalia Śniegocka (4′)
1:1 – Irmina Kaproń-Ollik (52′)
1:2 – Weronika Bloch (78′)
1:3 – Patrycja Wesołowska (82′)

CHOJNICZANKA: Klaudia Rolbiecka (71′ Karolina Voelzke) – Eliza Wesołowska (65′ Sandra Ciurlik), Weronika Bloch, Daria Nawrat, Natalia Różycka, Sara Pelowska (62′ Marta Voelzke), Natalia Smolicha, Michalina Roszyk, Malwina Rudnik, Irmina Kaproń-Ollik, Patrycja Wesołowska

Chojniczanka po 17. kolejkach zgromadziła 17 punktów co pozwala aktualnie zajmować 8 pozycję w ligowej tabeli. Następny mecz rozegrany zostanie w środę 17 kwietnia na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930. Rywalkami żółto-biało-czerwonych będą piłkarki GKS Żukowo. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sponsorzy Platynowi

Sponsorzy Złoci

Sponsorzy Srebrni

Patroni Medialni

Sponsorzy Brązowi